I.G.D.Z. | partner slavnostního večera

Společnost Investment Group DZ, a.s. se jako jedna z mála, zabývá velkoobchodním prodejem tradičního českého skla a porcelánu.

Jedná se o produkci fabrik Thun 1794 a.s. - Karlovarský porcelán ( závod Klášterec nad Ohří, Nová Role, Ateliér Lesov). Mezi výrobce skla patří Crystalite Bohemia - Světlá nad Sázavou, sklárny Bohemia Poděbrady a Crystalex - Nový Bor. Dále nabízíme produkty od menších dekoratérských firem z celé ČR. Naše výrobky ze skla a porcelánu  jsou ryze česká produkce.

Počátkem roku 2013 jsme zahájili prodej přes internetový obchod, a dále nabízíme maloobchodní prodej za velkoobchodní ceny u nás v sídle společnosti, kde se zároveň nachází sklady a vzorkovna k nahlédnutí zákazníkům.

I.G.D.Z. – Investment Group DZ, a.s. je ryze česká společnost podporující prodej českého porcelánu (Karlovarský porcelán Thun 1794 a.s.) a skla (Crystalite Bohemia s.r.o., Crystal Bohemia a.s.) do zahraničí.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů