MASTER VIETNAM | partner slavnostního galavečera

Hlavními produkty značky Master Vietnam jsou prémiová vietnamská káva, která je pražená v České republice, a výběrové ručně sbírané vietnamské čaje, které osobně a napřímo vykupujeme u malých farmářů v odlehlých oblastech severního Vietnamu. Přímým odběrem můžeme zajistit férové podmínky pro zemědělce a podpořit jejich celé rodiny. Navíc koupí produktů značky Master Vietnam můžete s námi podpořit aktivity neziskové organizace Česko-vietnamský vzdělávací institut. Ta má mimo jiné za jeden z cílů postavit Českou školu ve Vietnamu a podpořit tím vzdělání dětí, které k němu nemají přístup.

Další informace a kompletní seznam všech produktů najdete na stránkách www.mastervietnam.cz a www.czechviet.org.

Společnost Czech Viet s.r.o. vznikla v roce 2017. Česko-vietnamský tým propojuje české organizace s vietnamskými společnostmi v ČR i v zahraničí. Firma vlastní on-line i off-line média, jejichž odběratelé jsou Vietnamci žijící v ČR i cestovatelé, kteří plánují strávit svou dovolenou v tuzemsku.

Do portfolia produktů a služeb patří cestovatelská platforma Du lich Prague plná tipů, co vidět, kde jíst a kde se ubytovat, pracovní portál VietJobs, zpravodajská stanice ChâuÂu TV+ poskytující aktuální informace pro Vietnamce žijící v Evropě ze všech oblastí života. Neziskovou částí firmy je nezisková organizace Česko-vietnamský vzdělávací institut, který se formou různých aktivit a projektů snaží o propojování dvou odlišných kultur a jejich vzdělávání.

Tato česko-vietnamská organizace Czech Viet organizuje networkingová setkání českých a vietnamských podnikatelů, podnikatelské cesty s doprovodem rodilého mluvčí i kulturní akce pro veřejnost. V neposlední řadě pořádá kurzy vietnamštiny a zajišťuje překlady a tlumočení na konferencích i při soukromých akcích. Dovoz kvalitních vietnamských produktů a potravin vznikl jako podpora neziskových aktivit organizace.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů