Český Goodwill má nové ambasadory

31/01/2017

Na výročním setkání laureátů a partnerů Českého Goodwillu, které proběhlo 16. ledna 2017 v Bankovním klubu České národní banky, přijali čestnou funkci ambasadorů Českého Goodwillu další dvě osobnosti. Jsou jimi Gabriela Slováková a Miroslav Krištof.

Gabriela Slováková je ředitelkou věznice Světlá nad Sázavou. Za ČR se každoročně účastní jednání Kulatého stolu evropských vězeňských služeb MECRV, od roku 2010 byla zvolena do předsednictva Mezinárodní asociace vězeňských a nápravných systémů ICPA (5000 členů z 80 zemí). Do ČR přivedla projekt Yellow Ribbon Run (Uteč předsudkům). Aktivně se zasazuje o účinnou resocializaci vězňů po propuštění.

Miroslav Krištof je majitelem a jednatelem rodinné olomoucké firmy Lorika CZ s tradicí od roku 1993 a více než deseti tisíci spokojenými klienty. Je nositelem ocenění Mecenáš Českého Goodwillu 2015. Se svou rodinou podporuje provoz nepálského dětského domova Himalaya Peace Home. Podporuje boj proti lepře a mnohé další charitativní projekty.

Český Goodwill, ocenění pro firmy, má od zítřka celkem čtyři ambasadory, kteří svou funkci přijali, aby dále šířili dobré jméno a povědomí o projektu.

Jmenovací dekrety amabasadorům předal Petr Hlavatý, zakládající partner HPCG. Foto: Besim Mehinbašić

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů