Silný inovační potenciál ČR potvrzují firmy oceněné v kategorii Inovace ČG2016

28/10/2016

Kategorie Inovace byla letos početně nejvíce zastoupená. Celkem do ní bylo nominováno 30 firem. Počet nominací potvrdil, že inovace jsou nedílnou součástí každé podnikatelské činnosti. Letošní příběhy nominovaných ukázaly inovace v produktech, v procesech, v přístupu k zákazníkům a některé z nich dokázaly odhalit, resp. zaplnit i díru na trhu.

Prim u poroty při jejím nelehkém úkolu rozhodnout o třech oceněných nakonec sehrály firmy, které svou inovativní činností šíří reputaci České republiky jako silné inovativní země daleko za hranicemi.

Ocenění v kategorii INOVACE ČG 2016 (zleva): Mario Vlček (MOIRA), Vladimír Šulc (EDUARD), Rostislav Vocilka (Flowmon Networks). © MČ Praha 1

Na zlaté příčce porota ocenila Rostislava Vocilku, ředitele společnosti Flowmon Networks. Na stříbrnou příčku zvolila porota firmu EDUARD - Model Acccessories, za kterou ocenění převzal její jednatel a spoluzakladatel Vladimír Šulc. Trojici oceněných uzavřel na bronzové pozici Mario Vlček se svou firmou MOIRA CZ. Projděte si medailonky oceněných a jistě budete souhlasit. Pokud vás zajímají důvody, proč se porota tímto způsobem rozhodla, sledujte pečlivě náš web.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů