Český Goodwill rozdal oceněným ve 4. ročníku rekordní odměny

24/10/2016

Ve 4. ročníku ocenění Český Goodwill byla tradičně vyhlášena první 3 místa v každé z kategorií, k tomu ještě letos přibyly 2 zvláštní ceny. Ocenění získali odměny pro další rozvoj jejich odpovědného podnikání v celkové hodnotě zdaleka přesahující 1 milion korun českých.

Ceny pro oceněné věnovali pořadatel a partneři projektu Český Goodwill. Celkem bylo v letošním 4. ročníku projektu oceněno 16 firem, které ke svému podnikání přistupují odpovědně, a lidé si jich proto váží. Všechny oceněné finalisty vám na těchto stránkách v následujících dnech podrobně představíme.

Rozdáno. Ceny, které věnovalii pořadatel a partneři projektu, letos v celkové hodnotě přesáhly 1 mil. Kč

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění Český Goodwill proběhlo minulý čtvrtek. Slavnostní galavečer hostila dvorana Českého muzea hudby. Žádný z přítomných více než dvou stovek hostů slavnostní společenské události neodešel s prázdnou. Na dámy čekaly rudé růže, které ráno v den vyhlášení přicestovaly do ČR, a na každého hosta také dárková taška s Ročenkou Český Goodwill, která představuje podrobně projekt Český Goodwill i jednotlivé finalisty.

Galavečer Český Goodwill 2016 se uskutečnil 20. října v Českém muzeu hudby

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů