Zbývá týden. Nominace na ocenění Český Goodwill se uzavřou již 30. června

24/06/2015

Již v úterý 30. června končí termín pro nominace na ocenění Český Goodwill 2015. Pokud máte ve vašem okolí podnikatele nebo společnost, kterých si vážíte, využijte posledních pár dní a nominujte je na ocenění Český Goodwill. Pochvala a pocit uznání je nejlepší odměna za poctivou práci, kterou můžete českým firmám darovat.

Cílem ocenění Český Goodwill je zviditelnit české podnikatele a společnosti, které ke svému podnikání přistupují odpovědně. „K hlavním cílům projektu patří snaha ocenit poctivou práci, podpořit českého podnikatelského ducha, motivovat veřejnost k pozitivnímu myšlení a ukázat, že podnikatel nerovná se podvodník, lhář či parazit," uvedla Markéta Nová.

K naplňování vytyčených cílů přispívají také samotní účastníci projektu, kteří sdílejí hodnoty Českého Goodwillu. „Rád bych ukázal, že v naší vlasti žijí slušní a velmi schopní řemeslníci," vysvětlil hrnčíř Petr Uhlíř, proč se rozhodl přijmout svou nominaci na ocenění Český Goodwill.

Petr Uhlíř v loňském druhém ročníku získal 3. místo v kategorii Tradice Českého Goodwillu 2014. V rámci ocenění Český Goodwill totiž mají stejné šance malé i velké firmy. Nerozhoduje zde velikost, počet zaměstnanců, ani výše obratu, důležitá je čestnost a morální integrita nominovaných. Účast v projektu je navíc zcela zdarma pro nominující i nominované.

Hlasování veřejnosti

Nominovat je možné ve čtyřech základních kategoriích – Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš Českého Goodwillu. Možnost nominovat vážené české podnikatele do třetího ročníku ocenění Český Goodwill se uzavře o půlnoci 30. června. Následovat bude kontrola nominací z hlediska správné a úplného vyplnění nezbytných údajů v nominačním formuláři.

V průběhu letních měsíců organizátor osloví všechny řádně nominované, aby je informoval o tom, že byli nominováni na ocenění Český Goodwill, a požádal je o laskavé přijetí nominace. Nominovaným, kteří budou souhlasit se svou účastí ve třetím ročníku ocenění Český Goodwill, následně připraví profilové medailonky. Ty budou po vzájemném odsouhlasení v závěru srpna uveřejněny na webových stránkách www.cesky-goodwill.cz, kde s počátkem září startuje hlasování veřejnosti o vítěze v hlavní kategorii Osobnost Českého Goodwillu 2015.

Do této kategorie automaticky spadají všichni nominovaní a doposud byla doménou žen. V úvodním premiérovém ročníku veřejnost za Osobnost Českého Goodwillu 2013 zvolila Michaelu Hustou, majitelku soukromé kliniky OČNÍ EU, a loni nejvíce hlasů získala marmeládová královna Blanka Milfaitová.

Ceny za půl druhého milionu

Celkem se v uplynulých dvou ročnících ocenění Český Goodwill zúčastnilo téměř osmdesát podnikatelů a firem, kterých si lidé váží. Výherci získali ceny v souhrnné hodnotě přesahující půl druhého milionu korun. Důležitým benefitem pro rozvoj podnikání nominovaných firem je též zviditelnění v médiích, které na účastníky ocenění Český Goodwill čeká.

Ocenění Český Goodwill pořádá česká poradenská společnost HPCG. Záštitu pro rok 2015 přijali, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jaroslava Jermanová, ministr zemědělství Marian Jurečka, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Česko-německá obchodní a průmyslová komora. Nad transparentním průběhem celého projektu dohlíží certifikační autorita TÜV SÜD Czech.

Nezmeškejte unikátní příležitost vyjádřit veřejně uznání váženým českým firmám. Máte-li ve Vašem okolí podnikatele nebo společnost, kterých si vážíte pro jejich odpovědný přístup k podnikání, zašlete Vaši nominaci nejpozději do úterý 30. června 2015. Nominační formulář naleznete ZDE.

Zdroj: Benešovský deník

Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/podnikani/zbyva-tyden-nominace-na-oceneni-cesky-goodwill-se-uzavrou-jiz-30-cervna-20150623-rd73.html


Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/podnikani/zbyva-tyden-nominace-na-oceneni-cesky-goodwill-se-uzavrou-jiz-30-cervna-20150623-rd73.html

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů