Český Goodwill 2014: Nominace prodlouženy do 6. 7. 2014

30/06/2014

Pro velký zájem jsme prodloužili lhůtu pro zasílání nominací na ocenění Český Goodwill 2014! Své nominace můžete zasílat až do neděle 6. 7. 2014 do půlnoci.

"Jen za poslední červnový týden přišlo více než 50 nominací," vysvětluje Markéta Nová, manažerka projektu Český Goodwill. "Velice nás tento velký zájem těší, a proto jsem se rozhodli prodloužit nominační fázi o týden. Šanci nominovat tak může veřejnost využít ještě do nedělní půlnoci," dodává Nová.

Velkému zájmu veřejnosti se těší také stránka Český Goodwill na sociální síti Facebook. V neděli 29. června přesáhl počet fanoušků stránky magickou hranici 100 "lajků" a k dnešnímu dni jich stránka získala ještě dalších 24!

"Děkujeme všem za podporu a zájem o ocenění Český Goodwill. Je nesporné, že si Český Goodwill našel svou niche na trhu a že řada lidí s námi sdílí potřebu poukazovat i na to dobré a ocenit poctivou práci," uzavírá Markéta Nová.

Zdroj: Český Goodwill, HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů