Český Goodwill 2014: Nominace v plném proudu

02/06/2014

Od 15. května mají lidé možnost nominovat na ocenění Český Goodwill ty podnikatele a společnosti, kterých si váží za jejich odpovědný přístup k podnikání a přínos pro široké okolí jejich firmy. Podobně jako v loňském premiérovém ročníku projektu zatím mezi došlými nominacemi převažují ty, které zaslali spokojení zaměstnanci.

"Potvrzuje se tak zkušenost z úvodního ročníku, že zaměstnanci velmi dobře vnímají odpovědnost svých zaměstnavatelů a váží si toho, že u nich mohou pracovat. Důvodu, pro které své šéfy chovají lidé v úctě, jsou přitom velmi rozličné," uvádí Markéta Nová, manažerka projektu Český Goodwill, a dodává: "Někteří nominující, zejména právě z řad zaměstananců, si přejí zůstat v anonymitě - tzn. abychom jejich zaměstnavatele neinformovali o tom, kdo konkrétně je nominoval. Toto právo má každý nominující, a my jej bez výjimky plně respektujeme."

Nominace od zaměstnanců jsou velmi významné z hlediska celého projektu Český Goodwill. To dokládá i skutečnost, že nejvyšší ocenění - Osobnost Českého Goodwillu 2013 - loni získala MUDr. Michaela Hustá, majitelka soukromé kliniky OČNÍ EU. Tu na ocenění nominovala právě její zaměstnankyně.

V čase, který ještě pro příjem nominací zbývá, se možná tento poměr změní. Do 30. června, kdy končí možnost nominovat, zbývají čtyři týdny. Nominovat mohou jak zaměstnanci, tak také obchodní partneři (zákazníci - odběratelé, dodavatelé), akcionáři, společníci, nebo třeba přátelé či rodinní příslušníci. V závěru úvodního ročníku Český Goodwill 2013 představoval poměr nominací od zaměstanců přibližně čtvrtinu z celkového počtu 40 přijatých nominací.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů