Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

I.S.C. Sports s.r.o.

Karel Bláha

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Společnost I.S.C. Sports spoluzaložil v roce 1998 Karel Bláha, původně jako FO, později jako subjekt SRO, který se od svých 20 let pohybuje na trhu sportovních a společenských akcí. Za tu dobu získala firma stovky referencí za profesionálně zorganizované akce. Úzce při tom spolupracuje s hvězdami českého showbyznysu a se sportovními areály a hotely po celé střední Evropě.

Vedle sportovních a společenských akcí organizuje firma také mezinárodní turnaje a vlastní projekty. Mezi nejvýznamnější patří Golden Tour – největší fotbalová liga firem. Jedná s o ligu s profi zázemím pro čistě amatérské hráče, kteří někdy toužili hrát fotbal závodně. Liga má téměř čtvrtstoletí dlouhou tradici a hraje se v pěti městech: v Praze, Bratislavě, Brně, Ostravě a Plzni – podle upravených futsalových pravidel.

Ověření smysluplnosti a síly naší firmy jsme měli v nejtěžším období našeho fungování, a to v době „covidové“. Nejenom, že jsme firmu udrželi, ale tento rok jsme také téměř jako jediní v amatérském fotbalu na území ČR začali hrát již v květnu v upraveném formátu soutěž Golden Tour.

Úspěšně propojujeme firmy, naše myšlenky a lidi napříč všemi spektry podnikání prostřednictvím amatérského sportu.

Řada sportovních akcí pořádaných společností I.S.C. Sports má charitativní nádech. Každoročně tak podporuje Kliniku ortopedie FN Motol a Nadaci Jedličkova ústavu. Konkrétně například Memoriálem Strýčka Jedličky, který Karel Bláha spoluzakládal ve svých 18 letech s Karlem Štědrým a úspěšně trvá dodnes. Jedná se o tradiční VIP tenisový turnaj se vzpomínkou na legendárního baviče Strýčka Jedličku, kterého se každoročně účastní umělci, podnikatelé a další známé tváře tuzemského veřejného života.

Dělej věci srdcem.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Tenista Roger Federer, který je špičkový sportovec a zároveň výborný obchodník.

Jaké máte plány do budoucna?

Upevnění pozice v této nelehké době a rozšíření podnikání Golden Tour do okolních států.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Nevzdávám se.

Odpovídal Karel Bláha, spolumajitel firmy

Důvod nominace

Velice si pana Bláhy vážím za to, co vybudoval a jaký má v dnešní době nevídaný férový přístup a dokazuje, že slovo chlapa platí. Založil fotbalovou ligu firem GOLDEN TOUR a již 24 let jí zdokonaluje a rozšiřuje a propojuje příjemné s užitečným.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů