12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

SkvěléČesko.cz s.r.o.

Ondřej Hon

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Internetový portál SkvěléČesko.cz založili Ondřej Hon a Jaromír Tkadleček na jaře roku 2020 ve snaze digitalizovat sektor volnočasových aktivit a zavést podobný standard, jako ve tomu v případě ubytování či letenek. To zákazníkům usnadní výběr, rezervaci a nákup všech druhů volnočasových aktivit a zlepší jejich zákaznickou zkušenost. Zakladatelé jsou přesvědčeni, že digitalizace současně pomůže provozovatelům volnočasových aktivit zvýšit tržby i efektivitu celého jejich podnikání podobně, jak se to povedlo v celé řadě dalších odvětví.

Portál SkvěléČesko.cz funguje jako elektronické tržiště, které nabízí více než 1200 volnočasových aktivit od více než 700 poskytovatelů. Zákazníci si mohou jednoduše vybrat aktivitu na základě lokality, termínu či jiných preferencí. U každé služby vidí aktuální dostupnost a na pár kliknutí si rezervují požadovaný termín. V případě, že změní plány, svou rezervaci jednoduše změní nebo zruší. Pro zajištění maximální zákaznické spokojenosti a komfortu provozuje SkvěléČesko.cz i svou vlastní zákaznickou linku.

Zjednodušujeme plánování volného času.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Podnikání však pro mne vedle odpovědnosti znamená svobodu, příležitost tvořit hodnotu a dělat zajímavé věci. Důležité je, aby člověk dělal to, co ho baví, dělal to dobře a s lidmi, se kterými pracovat chce.  

IT patří mezi nejdynamičtěji rozvíjející se obory, takže se člověk neustále učí nové věci, rozvíjí se a posouvá. Když přišla celosvětová pandemie COVID-19, nečekaně ovlivnila životy lidí i fungování firem na celé planetě. Každá krize s sebou přináší zajímavé příležitosti, ale je důležité být flexibilní a umět se přizpůsobit aktuální situaci.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Splnění všech legislativních, daňových a jiných podmínek je v našem případě velmi náročné. Pokud to chcete dělat správně, tak se dnes neobjedete bez daňových poradců, právníků a mnohdy Vám komunikace s úřady a dokládání všech náležitosti zabere mnoho času.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Nemám jeden vzor. Snažím se sledovat celou řadu úspěšných podnikatelů a jejich příběhy se nechávám inspirovat.

Odpovídal Ondřej Hon, spoluzakladatel a jednatel společnosti

Důvod nominace

Za podporu tradičních i netradičních volnočasových aktivit v ČR. Nový portál během Covid omezení vytvořil vazby na několik tisíc partnerů v celé ČR a pomohl jim s rozjezdem hned, jak to situace umožnila. Na rozdíl od některých jiných "slevových portálů" se chová velmi férově vůči svým obchodním partnerům i zákazníkům. Ručí sám za případné nedostatky nabízených služeb třetích stran. Celý informační systém navíc stojí na na v ČR nevídaně inovativním a robustním základě, který pohotově reflektuje poptávku zákazníka a realitu (i velmi různorodých) parterů ze všech sektorů. Šetří tak peníze i čas všem zúčastněným.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů