12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ČERPOL Olczak s.r.o.

Petr Olczak

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Společnost ČERPOL Olczak byla založena v roce 2016 a navazuje na 25 let zkušeností na trhu výroby čerpadel pro domácí a průmyslové využití. Zabývá se vývojem, výrobou, prodejem a servisem nejrůznějších typů čerpadel – od kalových, článkových, ponorných, průmyslových čerpadel, přes domácí vodárny, ruční pumpy, čerpadla do septiků či jímek, až po čerpadla do tlakových kanalizací, vodohospodářská čerpadla, čerpadla do hlubinných vrtů a závlahy polí.

Ve své podnikové prodejně nabízí firma ČERPOL Olczak také náhradní díly pro běžně dostupná čerpadla – vřetena, statory, spojovací hřídele, sací tělesa, oběžná kola a další, stejně jako velké množství příslušenství – sací koše, manometry, tlakové nádoby, ponorné sondy, snímače hladiny, zahradní program a jiné.

Společnost je držitelem certifikace na výrobu čerpadel do výbušného prostředí (Zóna 1), které vyvinula pro odčerpávání nebezpečných látek z vrtů od letišť, skládek atp. Firma vyrábí čerpadla z kvalitních materiálů nerez, bronz, mosaz či dural. Za dobu své působnosti se může pochlubit celou řadou úspěch v tuzemsku i v zahraničí.

Práce je věčná, ale člověk je smrtelný.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Když se zákazníci vrací s úsměvem s další prací.

Jaké jsou Vaše koníčky?

Syn a rodina, veteráni, výroba historických děl a různé setkávání v pevnostech, střelba.

Kterou z Vašich vlastností podle Vás nese Vaše okolí s nejmenší nelibostí?

Říkám pravdu, i když to bolí, ale vždy slušně a k věci.

Odpovídal Petr Olczak, spolumajitel firmy

Důvod nominace

Společnost ČERPOL Olczak s.r.o. nomunuji pro její přínos v oblasti podnikání a rozvíjení ekonomické činnosti, výborý přístup jak k zaměstnanacům, tak zákazníkům, ochotu kdykoliv pomoct a poradit a celkový pozitivní a odpovědný přístup k lidem. Zakladatel firmy byl v roce 1991 pan Vlastimil Olczak, kdy na jeho celoživotní dílo a píli navázal syn Petr Olczak a dcera Pavla Fellnerová , jež úspěšně pokračují v započaté práci a firmu nadále rozvíjejí v její činnosti.

Nominační kategorie

Made in Czechia

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů