12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

KORZO LIPNO s.r.o.

David Mendlík

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Korzo Lipno je developerský projekt v samém srdci Lipna nad Vltavou, v bezprostřední blízkosti hlavní promenády s restauracemi, útulnými kavárnami a obchody, pouhých 300 metrů od jezera, 500 metrů od lyžařského areálu Kramolín a 2 km od vrcholu stezky korunami stromů. Resort nabízí ke koupi i k pronájmu apartmánové bydlení na pozemku o rozloze 32 000 m2.

Resort KORZO LIPNO navazuje na stávající výstavbu Lipna nad Vltavou, přirozeně rozšiřuje východním směrem centrum obce a je s ním nenásilně propojený pěší zónou vedoucí až ke břehu lipenského jezera. Součástí projektu je stylová kavárna KORZO.

Rozvoj resortu počítá nejen se základní obsluhou, jako je centrální recepce, technická správa domů a pozemků či úschovna kol a lyží. Nabídne i navazující služby v prostorách přístupných přímo z hlavní obslužné silnice jako například obchody, pekárna nebo restaurace.

Co mě nezabije, to mě posílí.

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Ochota a snaha učit se nové věci a odvaha opustit předchozí zkušenosti a odvětví, kde jsem působil.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Pavel Nedvěd, a podnikatelským vzorem je MUDr. Petr Kulovaný.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Snažím se věnovat především dětem a směrovat je ke sportu, sám hraji fotbal, futsal, a rád jezdím na kole a v poslední době se velmi zlepšuji v tenise, který mne velmi baví.

Odpovídal David Mendlík, jednatel

Důvod nominace

Nominace je jednoduchá, výborný lídr, který jde příkladem a vždy se postaví za svoje zaměstnance.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů