Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

ADP – SANCO s.r.o.

Karolína Tucker Šťastný

Ročník 2021

Představení nominované firmy

ADP- SANCO je nestátní zdravotnické zařízení, které funguje v Prostějově nepřetržitě již třicet roků. Od svého založení se zakladatelka Mgr. Květoslava Šťastná snažila paralelně s alopatickou medicínou aplikovat celostní a alternativní postupy. Své dlouholeté poznatky posléze zpracovala jako jediná na území bývalého Československa do podoby franšízy umožňující založení a provozování zařízení uvedeného typu. 

Domácí péče je poskytována od roku 1993 v celém okrese Prostějově. Dlouhodobá ošetřovatelská péče na lůžku, kterou jsme otevřeli v roce 2008, nám umožňuje starat se o klienty s chronickým onemocněním, tělesným postižením nebo nevyléčitelnými nemocemi v průběhu celého dne.

Cílem je tak co nejvýraznější zmírnění následků chronického onemocnění, případně zpomalení progrese nebo důstojné dožití u osob nevyléčitelně nemocných. Toho se snažíme dosáhnout i domácí atmosférou a příjemnými prostory, ve kterých se snižuje úroveň stresu a pacienti mohou svůj čas trávit důstojně a s maximální dispozicí ošetřovatelů, aktivizačních a rehabilitačních pracovníků.

Umění léčby, léčba uměním.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

V průběhu dlouhodobé nemoci své maminky, zakladatelky ADP-SANCO, jsem ji musela zastupovat a časem jsem pochopila, že je to i mým posláním.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Moje maminka, Květoslava Šťastná. Z ničeho, bez jakéhokoliv backgroundu dokázala vybudovat něco, co 30 let nejenže stále funguje, ale rozrůstá se, pomáhá lidem a má dopad na naši komunitu.

Zbývá Vám čas na koníčky? 

Možná je to klišé, ale práce je mým koníčkem a když jí někdy ubyde, vytvořím si novou. Za poslední rok jsem založila Nadaci pro seniory, kde vytváříme další projekty pro komunitu, a také jsem se stala aktivním společníkem firmy VERCHIA módní návrhářky Veroniky Procházkové, kde si plním své dětské sny o módním průmyslu.

Abych nezněla jako úplný workoholik, tak voda, příroda a cestování, to je pro mě nejvíc.

Odpovídala Karolína Tucker Šťastný, jednatelka společnosti.

 

Důvod nominace

Rodinná společnost ADP-SANCO je nestátním zdravotnickým zařízením poskytující klidné prostředí a důkladnou péči pro klienty už od roku 1993. Paní Bc. Karolína Tucker pokračuje v tradici své maminky, která tuto společnost založila. Zaměřuje se zejména na domácí péči, která je poskytována všem věkovým skupinám na základě doporučení lékaře a ve spolupráci s rodinou. Dlouhodobá ošetřovatelská péče na lůžku nám umožňuje starat se o klienty s chronickým onemocněním, tělesným postižením nebo nevyléčitelnými nemocemi v průběhu celého dne. Cílem je tak co nejvýraznější zmírnění následků chronického onemocnění, případně zpomalení progrese nebo důstojné dožití u osob nevyléčitelně nemocných. Toho se snažíme dosáhnout i domácí atmosférou a příjemnými prostory, ve kterých se snižuje úroveň stresu a pacienti mohou svůj čas trávit důstojně a s maximální dispozicí ošetřovatelů.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů