12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Tři věže s.r.o.

Milena Krčálová a Helena Neumannová

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost Tři věže je majitelkou firmy Creative World, jejímž hlavním posláním je realizace festivalů, eventů a programů po celé ČR. V roce 2017 společnost otevřela v Praze Holešovicích multifunkční kreativní prostor o rozloze 1 000 m2, manufakturu plnou řemesel, bylinkářství a pocty českým velikánům v tvorbě, hře i poznání s bistrem se specialitami z českého kalendáře.

Creative World spolupracuje s mnoha neziskovými organizacemi jako je například Asociace soukromých zemědělců nebo Asociace ředitelů základních škol. Spolupracuje také s chráněnými dílnami. Společně vyrábějí Creative balíčky, které dělají radost celým rodinám, jak dětem, tak i dospělým.

Krom toho v roce 2020 společnost otevřela Levandulové údolí s kavárničkou ve středočeské Chodouni. Zde pod značkou Levandule Chodouňská firma pěstuje 40 000 levandulí v BIO kvalitě. Z ní vyrábí celou řadu výrobků, které nabízí také na farmářských slavnostech a dalších festivalech.

Od 0 do 99 let.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Každý, kdo nebrečí a je schopný se poprat. Podnikatelských vzorů je asi více. Za všechny Tomáš Baťa.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Empatii.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Vztahovačnost.

Odpovídala Milena Krčálová, spoluzakladatelka firmy

Důvod nominace

Creative World otevřel PRVNÍ MANUFAKTURU V PRAZE - řemesla, bylinkářství a pocta českým velikánům v tvorbě, hře i poznání. První manufaktura v Praze je unikátní prostředí a tým lidí plných kreativity, umu a lidskosti. Do projektu Český Goodwill je nominuji pro jejich schopnost udržovat tradice zcela moderním a inovativním způsobem.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů