12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Know How Klub s.r.o.

Filip Dřímalka

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Filip pomáhá českým firmám s inovacemi, digitalizací a zvyšováním digitálních kompetence jejich zaměstnanců. Vytvořil metodiku pro rozvoj organizací v oblasti digitalizace, kterou v roce 2020 vydal v podobě první české knihy o digitální transformaci (HOT: Jak uspět v digitálním světě, vydal Jan Melvil Publishing).

Mezi další projekty, na kterých se podílí, patří Digiskills.cz (největší český vzdělávací portál zaměřený na digitální dovednosti) a EF1 (inovační agentura pracující s nejvýznamnějšími českými firmami).

Filip je neúnavným technologickým optimistou, který často přednáší o inovacích, digitalizaci a příležitostech v digitálním světě. Motivuje lidi ke změně a k pozitivnímu vnímání digitalizace a vzbuzuje v lidech chuť inovovat a měnit status quo.

There is an app for that. (Téměř na jakoukoliv lidskou činnost existují technologické nástroje, které dokáží lidem pomoci. Ale pouze tehdy, když s nimi lidé umí pracovat, dějí se úžasné věci.)

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem?

Richard Branson.

Jaké máte plány do budoucna?

Vzhledem k tomu, že jsem svým profilem „Tvůrce“, baví mě rozjíždět nové aktivity a projekty. Proto plánuji vymýšlet nové a nové inovace a využívat tak příležitosti, kterých je kolem nás spousta.

Jaké jsou Vaše koníčky?

Jsem vášnivým cyklistou (MTB) a lyžařem, jednou za čas se rád potápím v exotických mořích a vždycky si najdu čas na dobrou elektronickou hudbu.

Odpovídal Filip Dřímalka, jednatel společnosti

Důvod nominace

Filip je srdcem inovátor, miluje technologie a dokázal již desítkám firem pomoci v rámci technologické transformace. Přednáší, má vlastní blog, vydává i knížku.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů