12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Mankai Paper

Markéta Jinochová

Ročník 2020

Představení nominované firmy

MANKAI Paper je malé české nezávislé papírnictví a zároveň čistě autorská značka výtvarnice Markéty Jinochové, která tvoří pod pseudonymem Myyna. Drobné textilní zboží z autorských látek šijí dvě švadleny Alena a Hanka, o produktový blog se s Markétou dělí externistky. MANKAI Paper znamená "Rozkvetlý papír" a na jaře 2019 nahradil původní název značky By Myyna.

Sortiment papírnictví skýtá široký výběr papírenských produktů s typickými ručně malovanými akvarelovými vzory: bloky a sešity, potištěné obálky, autorská pexesa, ale také balicí papíry, tužky, zrcátka, blahopřání, desky na dokumenty, pracovní a rodinné plánovače a mnoho dalšího.

Zboží MANKAI Paper je z 95 % vyráběné v Čechách, v malém množství kusů. Zákazníci tak svým nákupem nejen podpoří českou výrobu, ale zároveň budou mít doma něco, co moc lidí na světě nemá. Všechny produkty, které Markéta ve svém papírnictví nabízí, si namalovala a navrhla sama. Velký důraz klade na kvalitu, zejména při výběru papíru.

Markéta svou práci miluje, hodně jí baví, a je proto přesvědčená, že nadšení a znalosti se v produktech MANKAI Paper odrážejí.

Strach je největší nepřítel.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Touha dělat něco, co mě bude opravdu bavit.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Spolehlivosti a sdílení lásky k řemeslu, což vede ke kvalitním výrobkům.

Kdo je Vaším vzorem?

Anna Bond, zakladatelka Rifle Paper & Co.

Odpovídala Markéta Jinochová, majitelka firmy

Důvod nominace

Markéta je ilustrátorka, grafička, detailistka. Je odbornice na akvarel. Její značku a papírnictví MANKAI PAPER by měla znát celá Česká republika. Obchod nedávno Markéta otevřela v Praze v Holešovicích. Markéta je detailistka. Je skvělou obchodní společnicí. A její práce je úchvatná.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů