Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

PLACE Baby, s.r.o.

Lenka Piovárová

Ročník 2020

Představení nominované firmy

PLACE Baby je Kids concept store v centru Brna. Nabízí výrobky přes 100 talentovaných českých a slovenských tvůrců, malých rodinných firem i šikovných maminek, kteří svůj koníček povýšili na povolání.

Zakladatelka Lenka Piovárová sama dobře ví, jak obtížené je pro jednoho člověka něco vyrábět i prodávat zároveň. Proto pro malé české značky, designery a rukodělné výrobce otevřela sdílený obchod PLACE Baby. Zákazníci zde najdou spoustu výrobků na jednom místě, jako v malé tržnici pod jednou střechou.

Ale není to jen obchod pro děti, ale také pro jejich maminky, protože jak bylo záhy po otevření jasné, dětem sneseme modré z nebe a koupíme na co si vzpomenou, jen aby jim štěstím zářily oči, ale radost si rády dělají také maminky. Takže zde najdete kromě originálních hraček, her, oblečení a doplňků pro děti také spoustu kouzelných radostí pro jejich maminky.

Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Každodenní kontakt s lidmi.

Jaké máte plány do budoucna?

Nemám velké konkrétní plány ani očekávání, řeším věci tak, jak ke mně přicházejí a ráda realizuji momentální nápady ve smyslu „tak co bych mohla ještě vylepšit?“

Zbývá Vám čas na koníčky? 

Moc nezbývá. Mým koníčkem je můj obchod.

Odpovídala Lenka Piovárová, jednatelka společnosti

Důvod nominace

Velmi ráda nominuji Lenku Pivovárovou, která je majitelkou Place Baby s.r.o. Lenka vybudovala v Brně kamenný obchod s produkty pro děti. Všechny produkty pečlivě vybírá. Celý obchod je jedinečný a přizpůsobený pro velké i malé. Její smysl pro férové podnikání, pečlivost a schopnost se vždy domluvit je obdivuhodná. Její každodenní práce zlepšuje život nejen místně (Brnu a blízkému okolí), ale buduje i schopné podnikatelské vztahy, které jsou pevné, dlouhodobé. S Lenkou Utukutu spolupracuje již několik let. Naše zkušennost s ní, jako člověkem i podnikatelkou je skvělá. Velmi si ji vážím.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů