8. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2020!

Hlasujte

Keraservis Group a.s.

Radek Černý

Ročník 2020

Hlasujte

Představení nominované firmy

Své počátky Keraservis datuje od roku 2000, kdy v Brně na Kaštanové vznikla prodejna zaměřující se na prodej stavební chemie a dalšího příslušenství. Postupem času si společnost našla své stálé zákazníky, kteří uvítali nabídku i z dalších oblastí. Produktové portfolio se tak postupně rozšiřovalo o obklady a dlažby, luxfery, sanitární keramiku a další produkty pro vybavení koupelen. V roce 2013 vznikla skupina Keraservis Group, následně firma expandovala a postupně otevřela pobočky v Ostravě a Praze.

V dnešní době se Keraservis Group specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na designových showroomech v Praze, Brně a Ostravě o celkové rozloze větší než 1400 m2 nabízí Keraservis velké množství inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, hlavní důraz však zaměřuje na odborné poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi v rámci jednotlivců i developerských projektů.

Společnost je významným dodavatelem kvalitních italských obkladů, dlažeb a mozajek do interiérů i exteriérů, sanitárního zařízení, luxfer, stavební chemie, podlahovin a keramických venkovních dlažeb v rámci českého i slovenského trhu.

V rámci skupiny Keraservis Group v průběhu 20letého působení však vznikly i další významné projekty, které jsou svým zaměřením jedinečné v rámci České republiky. V roce 2015 bylo slavnostně otevřeno Centrum bydlení a designu Kaštanová v Brně a také Centrum bydlení a designu Sokolovská, později přejmenované na dnešní název Křižíkova, v pražském Karlíně. Tento jedinečný koncept nabízí zákazníkům řešení celého bydlení na jednom jediném místě. Naleznete zde kromě zkušených architektů a designérů také nejvýznamnější dodavatele prvků pro stavbu celého rodinného domu či bytu – od dodavatelů cihel, střešní krytiny, garážových vrat, oken, dveří, topení, podlahovin, obkladů a dlažeb, kuchyní, betonové stěrky, tapet, vybavení interiérů až po řešení pro chytrou domácnost. 

Centrum bydlení a designu sdružuje více než 53 partnerů s kumulovaným ročním obratem přes 10 mld. Kč. Mezi nejvýznamnější z nich patří např. Ytong, Heluz, Lomax, Supellex – svět podlah, Keraservis, Deho, Optimal Interier Design, Porte Karpi, Dekstone, Presbeton, Korado a další. Součástí celého komplexu je příjemné prostředí s designovou kavárnou, kde si můžete domluvit schůzku s vaším architektem a řešit vše na jednom místě. V rámci centra je také k dispozici školící místnost či menší zasedací místnosti s možností hodinového pronájmu včetně zajištění cateringu.

Nezpomaluj!

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Kreativita, nespočet dílčích myšlenek a zkušeností, tvrdá práce a silná vize, díky které překonáváme dílčí nástrahy. Ale také podpora rodiny, kolegů a přátel. Velice důležitá věc, na kterou nelze zapomenout!

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Z ničeho tvoření věcí a konceptů, kterým vdechnu život a začnou následně dávat smysl širší veřejnosti, a tedy i mě samotnému. Vidět kolem sebe lidi a kolegy, kteří jsou lepší než Vy, jak posouvají společně s Vámi myšlenky, které jste měl nejdříve jen ve své hlavě. A také potkávání se s novými výjimečnými lidmi, kteří Vás posunou a obohatí o zážitky a rozšíření obzoru.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Můj táta v obojím pojetí a pak několik dalších lidí v mém nejbližším okolí.

Odpovídal Radek Černý, místopředseda představenstva

Důvod nominace

Mimo to, že firma dobře funguje, je hlavním důvodem mojí nominace snaha o systematické vzdělávání odborné veřejnosti a studentů. Dále je to snaha o udržení vysokých kvalitativních standardů v oboru.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů