12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Park Golf a.s.

Pavel Hloušek

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Park Golf Hradec Králové začal fungovat v roce 2004 jako tříjamkové hřiště s malým zázemím. Postupně jej parta místních nadšenců pod vedením Pavla Hlouška budovala, zlepšovala a rozšiřovala. Dnes je z areálu Park Golfu v Hradci Králové příjemné místo k odpočinku nejen pro golfisty. K dispozici nabízí moderní sportovní zázemí, panoramatickou restauraci, 4* hotel i konferenční prostory a zázemí pro firemní i soukromé akce, narozeninové party a zábavu pro celou rodinu.

Normované devíti-jamkové hřiště, vyhlášené jako nejlepší místo pro začátečníky v republice, a také jako nejlepší devítijamkové v ČR, leží nedaleko centra Hradce Králové, v klidném prostředí čtvrti Roudnička. Vzdušnou čarou 600 metrů od velkého sídliště, ale schováno za kopcem, který odcloňuje nejen zástavbu, ale i ruch města. Design hřiště, s ideální délkou pro dnešní uspěchanou dobu, byl vytvořen ve spolupráci s Davidem Cartrem, vítězem Irish Open a World Cupu. Golfisté mají k dispozici také driving range, tréninkové greeny, indoor, simulátor, služby trenéra a půjčovnu vybavení.

Celoroční provoz zabezpečuje nejmodernější indoor centrum ve střední Evropě díky digitalizaci celého hřiště s přesností 5 cm a přenesení do vnitřního prostředí.

Park Golf Club HK je od roku 2005 členem České golfové federace. Dnes je, podle počtu členů, jedním z největších klubů v České republice. Zajišťuje sportovní činnost mládeže a vytváří podmínky pro výkonnostní růst hráčů. Nejlepší golfoví hráči reprezentují klub dna národních mistrovských soutěžích. Klub pořádá golfové kroužky na základních školách v okolí, pořádá klubová setkání, turnaje a golfová soustředění mládeže.

Více než Radost z golfu… Výhled, který chutná… 

Mapa
Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Radost z lidí kolem sebe... počínaje rodinou, dětmi, ...a tah na branku!

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Někdy až moc velkou upřímnost :-)

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Ano, čím dále více... golf, snowboard, lyžování.

Odpovídal Pavel Hloušek, předseda představenstva

Důvod nominace

Pod usilovným vedením Pavla Hlouška vzniklo na okraji Hradce Králové něco, čemu se dá říkat oáza klidu a pohody. Místo setkávání lidí nejen z okolí golfu nad dobrým pokrmem a v příjemném prostředí. Park Golf se velmi rychle stal centrem setkávání lidí z hradeckého businessu, ale i mimo něj.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů