Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Wood master AF

Adam Vojtíšek

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Adam Vojtíšek si založil v roce 2017 ve svých 18 letech živnostenský list na truhlařinu a tesařinu.Během dvou let i za pomoci kolegy a velkého úsilí vdechli život značce Wood master AF, pod kterou vyrábí zahradní nábytek z masivu. V jejich portfoliu najdete pergoly, stání pro auta, kůlny a nově i dětské atestované hřiště a mnoho dalšího. Každý květináč, srubová sestava, pergola, altán je realizován zákazníkovi na míru a jeho přání.

Při výrobě používají různé dřeviny od smrku až po akát, dub, třešeň a jiné. Nelze zapomenout na to, že vyrábí i interiérové designové věci z kusů dřeva, které by běžně skončilo jako palivo.Snaží se zabránit, v dnešní době tolik rozšířenému, plýtvání dřevinami, protože z těchto dřevin mohou vznikat jedinečné výrobky.

Na kvalitě si velmi zakládají a spokojenost zákazníka je pro ně na prvním místě. Že svou prácidělá dobře, o tom se každý musí přesvědčit sám, ale jeden fakt tomu napovídá – v roce 2019 se Adam Vojtíšek zúčastnil krajského finále soutěže Živnostník roku. V neposlední řadě je velmi aktivní na sociálních sítí firmy a snaží se ukázat mladým lidem, že podnikat může každý.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Nejvíce si vážím jednání na rovinu i vůči mému mladému věku a samozřejmě nějaká vzájemná důvěra při objednávkách a placení faktur. Velmi rád dohazuji kamarádům v jiném oboru zajímavé zakázky a oni mě, a to je za mě skvělý přístup.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Pro mne je vzor každý podnikatel, který se snaží podnikat a daří se mu rozjet něco nového, protože ví, že to je každodenní práce a že samo nic nepůjde, vždy bude vše hlavní na něm. Je potřeba ale také podnikat nejenom kvůli penězům, ale také z radosti k tomu, co děláte, a že vás to baví.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Nejvíce mě těší, že má práce je vidět, že vidím výsledek mé (naší) práce, který bude sloužit několik let, a že ho vidí i ostatní, a já vím, že jsem odvedl svou práci na 120%.

Poznávat nové lidi, kteří jsou stejně zapálení do nějakých projektů.

A ještě jedna věc mě velmi těší, a to že vidím, že podnikat jde, jen se musí chtít, a že ani mladí lidé jako já se toho nemusí bát, jen pro to musí něco udělat. A to bych hrozně rád ukázal více na veřejnost, protože je opravu velmi málo mladých kluků, kteří by šli za řemeslem a opravdu se tomu věnovali.  

Odpovídal Adam Vojtíšek, majitel firmy Wood master AF

Důvod nominace

Nominuji Adama z toho důvodu, že v tak mladém věku začal podnikat, v odvětví kterého baví. Je v tom velice dobrý, pracovitý, nebojí se nových výzev. A je to férový a spolehlivý člověk.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů