Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Big Boss SportsWear s.r.o.

Petr Hladík

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost Big Boss SportsWear založil Petr Hladík v roce 2013. Nabízí především pánské streetwearové oblečení ve všech velikostech, a to jak v nadměrných, tak prodloužených variantách. Prodává prostřednictvím e-shopu v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku, Rumunsku a v Polsku. V mateřské Plzni a v Praze má společnost také kamenné prodejny. V současné době společnost vyrábí vlastní kolekce v Bangladéši a v České republice a importuje převážně z Velké Británie a Německa.

Společnost Petr založil v reakci na situaci na trhu s pánským nadměrným oblečením, když postrádal pánskou značku, která by se odhodlala vyrábět i nekonfekční velikosti, které budou kvalitní, moderní, a především cenově dostupné. Své podnikání nebere jako pouhý byznys, ale je to především služba veřejnosti, protože na tom, mít možnost si obléknout to, v čem se cítíte skvěle, záleží a není potřeba dělat kompromisy jen kvůli tomu, že se rozměry nevejdete do tabulek mainstreamových oděvních řetězců.

Ani Řím nevybudovali za den.

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Nejvíc ze všeho mě těší, když na ulici potkám někoho v naší značce.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Největší překážkou je omezený čas, kdy neustále musím balancovat mez prací, rodinou a relaxací a nedávno jsem zjistil, že ani lidský život netrvá věčně.

Zbývá Vám čas na koníčky?

Na koníčky si vyhrazuji třetinu času, protože jich mám spoustu. Největším koníčkem je cestování, pak golf, rybaření, hraní na kytaru, běhání, hraní ve VR.

Důvod nominace

Vždy férové, věcné a upřímné jednání.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů