Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Luboš Chlanda

účetní a lektorské služby, co frčí

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Luboš Chlanda podniká jako fyzická osoba na základě živnostenského oprávnění. Od roku 2015 se věnuje účetnictví a lektorským službám. Nabízí vedení účetnictví se všemi souvisejícími úkony, zpracování mzdové a personální agendy i zastupování na úřadech. Také doučuje a připravuje maturanty na zkoušky z účetnictví či ekonomie.

Luboš spolupracuje či spolupracoval na projektu Romea, kde získal řadu referencí, dále se vzdělávacím střediskem Populo a v neposlední řadě s jazykovou školou Lingua. Stará se o účetnictví pro menší až střední firmy i pro příspěvkové organizace (např. mateřskou školu). Za to, co dělá, je rád a dělá to proto, že ho jeho práce baví.

Nasměruji Vás tím správným směrem…

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Na obchodních vztazích si na své straně nejvíce považuji jednu věc – udělat svou práci poctivě a dobře, jelikož u mé profese se to bere jako samozřejmost. Zase u druhé strany si vážím toho, když mi klient zaplatí včas.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Překážky v podnikání, v jakémkoliv oboru jsou neustále a také budou, takže dle mého názoru je dobré se s nimi setkat, postavit se jim čelem a vypořádat se s nimi. Ze začátku mého podnikání jsem přemýšlel, kde budu shánět své klienty a jak si celé své podnikání vlastně představuji. Bylo sice hezké, že jsem měl své IČO, ale neměl jsem své klienty.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Mým osobním vzorem, dalo by se říct, „účetní matkou“ je jedna osoba, které si nesmírně vážím a která pro mě udělala hodně. Dala mi možnost projevit „skrytý talent“ nebo ducha a zároveň splnit si sen, postavit se na své nohy, a dělat hlavně to, co mě baví.

Odpovídal Luboš Chlanda, majitel firmy

Důvod nominace

Neúnavný bojovník s úřady. Nejlepší účetní. Kvalitní lektor. Poradí si s klientelou od školky až po pohřební službu :)

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů