12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

SEVEN – K, s.r.o.

Pavel Musil

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost Seven-K, s.r.o. vznikla v roce 2007 v bývalém areálu společnosti Tesla Holešovice, kde odkoupila galvanovnu na pokovení patic pro žárovky. Stávající linka se přestavěla na závěsovou linku s technologii pokovení alkalickým zinkem. Prvním významným zákazníkem byla společnost Autoliv, která dělala téměř 100 % obratu společnosti. Jednalo se o velmi „štíhlou“ výrobu zaměřenou na jednu technologii a jeden typ zboží. 

Společnost postupně rostla, investovala do nových linek a rozšiřovala technologie úpravy povrchů.  V současné době nabízí firma 7K celkem 15 různých typů povrchových úprav a se stovkou zaměstnanců obsluhuje více než 400 zákazníků po celém světě. V roce 2018 rozšířila svou chemickou a zprovoznila vlastní materiálovou laboratoř.

Služby společnosti jsou zaměřené na povrchové úpravy kovů, zejména na služby s vysokou přidanou hodnotou, které nejsou jednoduché a vyžadují určité znalosti, vývoj a pracnost. Vizí Seven-K je stát se evropským dodavatelem speciálních povrchových úprav, zejména pokovení chemickým niklem a povrchových úprav hliníku.

Co tě nezabije, to tě posílí.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Největším impulsem pro podnikání byla touha být nezávislý na zaměstnavateli.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Podnikatelským vzorem je pro mě Tomáš Baťa. Osobní vzor nemám.

Jaké máte koníčky?

Fotbal, lyžování, turistika, cykloturistika, hokej, vedení fotbalového klubu.

Odpovídal Pavel Musil, majitel společnosti

Důvod nominace

I v tak těžké době je tu hlavně pro zaměstnance, snaží se bez propouštění udržet celou firmu v běhu a zároveň zachovat plný stav zaměstnanců, jak jen to je možné, skvělý přístup k lidem, každý z nás se na něj může kdykoliv obrátit, je to člověk na správném místě, má náš velký dík.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů