Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Zahrada Čech s.r.o.

Michaela Mokrá

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost Zahrada Čech s.r.o. patří k předním českým výstavnickým organizacím. Areál výstaviště Zahrada Čech je největším na severu Čech. Celoročně je využíván k pořádání nejen výstavnických, ale také společenských, kulturních i soukromých akcí. Areál nabízí rozmanité interiérové i externí plochy. Pro návštěvníky je na výstavišti každoročně uspořádáno více jak 40 akcí různého charakteru – výstavy, festivaly, sympózia, školení, semináře, plesy, svatby aj. Společnost své služby navíc rozšiřuje i mimo areál výstaviště, nabízí služby v podobě přípravy a realizaci expozic, reklamních služeb a doprovodných programů.

Výstavnictví má v Litoměřicích dlouholetou tradici celonárodního významu. Svědčí o tom fakt, že je podzimní veletrh Zahrada Čech již čtvrtým rokem hrdým partnerem projektu Rodinné stříbro Ústeckého kraje. V letošním roce navíc získal významné záštity od prezidenta České republiky, předsedy vlády České republiky, ministra zemědělství i ministryně pro místní rozvoj.

Mimo tradiční hodnoty znamenají akce pořádané Zahradou Čech také velký ekonomický přínos, a to nejen pro region Litoměřicka, ale i celý Ústecký kraj. Vyplývá to z marketingového průzkumu, který probíhal v průběhu celého roku 2019. Šetření realizovala na žádost společnosti Zahrada Čech s.r.o. organizace MindBridge Consulting ve spolupráci s agenturou CzechTourism. 

Mapa
Firma sídlí v Ústeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem?

Mým osobním vzorem je můj táta.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Nebojím se žádné výzvy a jsem velmi organizačně schopná.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Moji výbušnost a perfekcionalismus.

Odpovídala Michaela Mokrá, ředitelka společnosti

Důvod nominace

Společnost Zahrada Čech s.r.o., která provozuje litoměřické výstaviště, se již několikrát za dobu svého působení dostala do existenčních problémů, ze kterých se za velkého přispění paní ředitelky vždy dostala, přesto, že výstavnictví je v celkovém poklesu. Největší problém nastal v současné době - pandemie COVID-19 ohrožující zdraví našich blízkých, životaschopnost firem a živnostníků i celkový ekonomický koloběh, pozastavila fungování i našeho výstaviště Zahrada Čech. I přesto, že prožíváme nesmírně těžké období, paní ředitelka se snaží udržet chod výstaviště, a to bez ohledu na zrušenou sezónu. Neustále hledá finanční zdroje, aby nemusela přistupovat k propouštění zaměstnanců nebo aby nemusela zrušit celkově společnost.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů