11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

GASTRO MACH s.r.o.

Jan Mach

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost GASTRO MACH je rodinná firma založená v roce 1991. Od svého vzniku působila v pronajatých prostorách, ale v roce 2005 vybudovala nové moderní sídlo společnosti s kompletním zázemím, včetně vlastní show room s kuchyňským studiem, administrativní části pro management a zaměstnance společnosti, kamenné prodejny, prostoru pro expedici i skladovacích prostor. Sídlo společnosti se nachází v Jeseníku, pobočky má firma v současné chvíli také v Brně a v Praze.

To nejcennější, co společnost GASTRO MACH svým zákazníkům poskytuje, jsou mnohaleté zkušenosti s přípravou a instalacemi profesionálních kuchyňských provozů. Návrhy nových a modernizace zastaralých provozů konzultuje s uznávanými šéfkuchaři a již mnoho let spolupracuje také s řadou renomovaných projekčních kanceláří. Výsledkem jsou moderní kuchařská pracoviště s úspornou technologií a efektivní ergonomií celého provozu.

Firma má vlastní projekční, obchodní i realizační tým, který tvoří montážní a servisní týmy. Poskytuje tak komplexní záruční i pozáruční péči o své zákazníky. GASTRO MACH disponuje vlastními zaměstnanci, skladem náhradních dílů, pohotovostní službou, a navíc i partnerskými servisními organizacemi, aby maximalizovala spokojenost svých zákazníků.

Ve společnosti GASTRO MACH ctí rodinné hodnoty, každý člen týmu je důležitý a jsou přesvědčeni, že jejich zákazníci to oceňují. Firmy totiž neobchodují s firmami, ale lidé s lidmi.

Atmosféru firmy poznáte okamžitě a mnohdy to samotné rozhoduje. Je to jazýček na vahách, který pak rozhodne, komu dáte svou důvěru, koho si vyberete. Spolupráce s firmou GASTRO MACH by Vás měla bavit, zároveň být příjemná a lidská.

Děláme to, o čem ostatní jenom mluví.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Nadšení, cílevědomost a píle. A také to, že se táta rozhodl jít nelehkou cestou podnikatele, dal mi dobrý vzor, který jsem následoval a dále rozvinul. 

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda a možnost rychle se rozhodnout a možnost změnit cokoliv je potřeba, hned.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Mám velkou rodinu, takže většinu volného času trávím s ní, a pokud nějaký zbyde, tak rád vařím a jezdím na kole.

Odpovídal Jan Mach, jednatel společnosti

Důvod nominace

Je to nesmírně pracovitý a čestný člověk, který má cit pro inovace...

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů