Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

GASTRO MACH s.r.o.

Jan Mach

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost GASTRO MACH je rodinná firma založená v roce 1991. Od svého vzniku působila v pronajatých prostorách, ale v roce 2005 vybudovala nové moderní sídlo společnosti s kompletním zázemím, včetně vlastní show room s kuchyňským studiem, administrativní části pro management a zaměstnance společnosti, kamenné prodejny, prostoru pro expedici i skladovacích prostor. Sídlo společnosti se nachází v Jeseníku, pobočky má firma v současné chvíli také v Brně a v Praze.

To nejcennější, co společnost GASTRO MACH svým zákazníkům poskytuje, jsou mnohaleté zkušenosti s přípravou a instalacemi profesionálních kuchyňských provozů. Návrhy nových a modernizace zastaralých provozů konzultuje s uznávanými šéfkuchaři a již mnoho let spolupracuje také s řadou renomovaných projekčních kanceláří. Výsledkem jsou moderní kuchařská pracoviště s úspornou technologií a efektivní ergonomií celého provozu.

Firma má vlastní projekční, obchodní i realizační tým, který tvoří montážní a servisní týmy. Poskytuje tak komplexní záruční i pozáruční péči o své zákazníky. GASTRO MACH disponuje vlastními zaměstnanci, skladem náhradních dílů, pohotovostní službou, a navíc i partnerskými servisními organizacemi, aby maximalizovala spokojenost svých zákazníků.

Ve společnosti GASTRO MACH ctí rodinné hodnoty, každý člen týmu je důležitý a jsou přesvědčeni, že jejich zákazníci to oceňují. Firmy totiž neobchodují s firmami, ale lidé s lidmi.

Atmosféru firmy poznáte okamžitě a mnohdy to samotné rozhoduje. Je to jazýček na vahách, který pak rozhodne, komu dáte svou důvěru, koho si vyberete. Spolupráce s firmou GASTRO MACH by Vás měla bavit, zároveň být příjemná a lidská.

Děláme to, o čem ostatní jenom mluví.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Nadšení, cílevědomost a píle. A také to, že se táta rozhodl jít nelehkou cestou podnikatele, dal mi dobrý vzor, který jsem následoval a dále rozvinul. 

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda a možnost rychle se rozhodnout a možnost změnit cokoliv je potřeba, hned.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Mám velkou rodinu, takže většinu volného času trávím s ní, a pokud nějaký zbyde, tak rád vařím a jezdím na kole.

Odpovídal Jan Mach, jednatel společnosti

Důvod nominace

Je to nesmírně pracovitý a čestný člověk, který má cit pro inovace...

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů