Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Mahonda s.r.o.

Jan Daneš

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost Mahonda s.r.o. v roce 2018 postavila a provozuje v bývalých halách ČKD v Praze unikátní zábavní centrum FUTURENTO. FUTURENTO je nevšední zábavní park, který spojuje týmovou spolupráci, edukativní prvky, obsahuje to nejlepší ze světových her a nejnovější technologie.

Poptávka po službách byla tak velká, že postupem času vznikl MAHONDA HOLDING, který pod sebou nese kromě zábavního parku FUTURENTO NEXT, jež se specializuje na pořádání eventů, FUTURENTO BOX, která vyrábí unikátní dřevěné krabice, jež jsou jakousi malou únikovkou a jejíž obsah si musíte zasloužit, a v neposlední řadě FUTURENTO MEDIA, jež je mediální agenturou, která zastupuje například novou pohádku Princezna zakletá v čase a další projekty.

Děláme víc než lepší zábavu.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Nejvíce mě těší to, že naše práce je hodně různorodá a pracuji se skvělým týmem. Zároveň jsme s bratrem vybudovali úspěšný holding z nuly.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Se svým dvojčetem jsem založil firmu, vždy jsem s ním chtěl podnikat. Podnikatelský vzor úplně nemám, je tu tolik úspěšných lidí, které bych mohl vyjmenovat, ale pokud bych měl jmenovat jednu osobu, bez které by nic nebylo, tak je to právě mé dvojče Martin. Dokonale se doplňujeme a budujeme společnou budoucnost.

Zbývá Vám čas na koníčky?

Firmu jsem začal budovat pár měsíců po narození dcery, začátky byly hodně náročné a nyní jsem v situaci, kdy se chci věnovat rodině, jak si zaslouží a která je pro mě nejdůležitější. Celý život sportuji, ale začátky podnikání jsou časově náročné, tak na koníčky nebyl čas. Ale poslední půl roku již nacházím čas na ryby, tenis a v rámci firmy jsme založili hokejbalový tým. Je skvělé, že s kolegy pracujeme a jsme schopni se i večer sejít a nebavit se jen o práci a vypnout.

Odpovídal Jan Daneš, spoluzakladatel firmy

Důvod nominace

Mimořádný podnikatelský duch, vytrvalost a odhodlání, se kterými i během pandemických opatření dokáže vzdorovat krizi a dále pomáhat. Se svým projektem Futurento, který se zaměřuje na únikové hry, spustil akci COVID 2088, kdy nákupem voucheru do FUTURENTA každý podpoří Domov seniorů Novovysočanská, který sídlí nedaleko. Přitom posílá polovinu ceny voucheru! Nikoli pár % nebo podíl na zisku apod. jako řada jiných firem. Hraje otevřenou hru - klienti ví, že vouchery kupují i když se do Futurenta první návštěvníci podívají až za dlouhou dobu (kryté uzavřené sportoviště bude součástí poslední vlny otevřených areálů). Přesto si pan Daneš dokázal zajistit podporu zaměstnanců, lidí z okolí, mediálních partnerů i radnice.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů