Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

RESISTANCE s.r.o.

Petr Ondruš

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Petr Ondruš založil MMA organizaci I Am Fighter s cílem nabídnout možnost uplatnění volným bojovníkům a všem, co mají chuť trénovat a zápasit. Hlavní náplní organizace je vlastní reality show s názvem I Am Fighter REALITY SHOW, která hledá nové hvězdy MMA.

Příležitost mají všichni, kdo chtějí nastartovat svojí MMA kariéru nebo otestovat svou vůli a schopnosti. Projektem je po sportovní i mediální cestě provázejí přední specialisté – nejvýznamnější osobnosti bojové scény v ČR, kondiční a mentální trenéři, nutriční specialisté a známé tváře MMA jako ambasadoři.

Reality show loni poprvé vyvrcholila galavečerem v O2 Universum a na O2 TV SPORT a Prima COOL, kde osm nejlepších bojovníků získalo profesionální zápasnickou smlouvu s organizací I Am Fighter.

Chovej se k lidem tak, jak bys chtěl, aby se oni chovali k Tobě.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Lidí, kteří drží slovo.

Kdo je Vaším vzorem?

Dana White.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Houževnatost a umění vycházet s lidmi.

Odpovídal Petr Ondruš, jednatel společnosti

Důvod nominace

Dobrý den, ráda bych nominovala Petra Ondruše, který je především férový. Nepoznala jsem nikoho tak upřímného a spolehlivého jako je on. Jeho pracovní nasazení je na 110% a vždy, když něco slíbí, že dodá, tak vím, že to bude ještě den před deadline :-) Petr se rozhodl vybudoval novou MMA organizaci, která především podporuje nové talenty. Jak říkám já, dává nové šance a naděje. Petra si nesmírně váží všichni obchodní partneři a i zaměstnanci. Jediné, na čem by měl zapracovat, je až moc kamarádský přístup. Všem se snaží vycházet vstříc i na úkor firmy a sebe, i když ví, že on nepochybil.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů