12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

TRIMA NEWS s.r.o.

Libor Matoušek

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Vydavatelství TRIMA NEWS, s.r.o. vstoupilo na mediální trh v roce 2011, kdy spustilo první internetový deník Drbna. Pilotním projektem regionálního zpravodajství byl web Budějcká Drbna.

Zpravodajské weby vydavatelství TRIMA NEWS s.r.o. aktuálně působí v devíti regionech Česka. V Českých Budějovicích (BudějckáDrbna.cz), Jihlavě (JihlavskáDrbna.cz), Brně (BrněnskáDrbna.cz), Olomouci (OlomouckáDrbna.cz), Liberci (LibereckáDrbna.cz), Hradci Králové (HradeckáDrbna.cz), Plzni (PlzeňskáDrbna.cz), v Praze (PražskáDrbna.cz) a v Karlových Varech (KarlovarskáDrbna.cz). Celospolečenská témata se objevují na centrálním portálu Drbna.cz.

V červenci roku 2020 se podle výsledků měření projektu NetMonitor vydavatelství TRIMA NEWS podařilo přesáhnout hranici 1,5 milionu unikátních čtenářů a více než 7 milionů zobrazených stránek.

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Nejvíce mě těší seberealizace, potkávání spousty skvělých lidí a budování toho, co mě baví.

Zbývá Vám čas na koníčky? 

Časově je to určitě náročné, ale se správným time managementem se dá zvládnout všechno. Po fotbalových zdravotních komplikacích jsem přesedlal na tenis, který mě baví a naplňuje. Rád se také zajdu protáhnout do fitka. Určitě si neodepřu ani dobré jídlo nebo zajímavou knihu.

Kterou z Vašich vlastností podle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Často pokládám až moc otázek. Hromadu otázek. :-)

Odpovídal Libor Matoušek, jednatel společnosti

Důvod nominace

Důvodů pro nominaci vidím několik: 1. Jednou ze zásad, kterou pan Matoušek profesně vyznává, je nezávislé zpravodajství. Což v aktuální situaci v našem státě není rozhodně jednoduché. Jeho práci a fungování tohoto on-line média z blízka sleduji několik let a vidím, jak je Libor Matoušek ochoten za dodržení této hodnoty na trhu bojovat 2. Dnes tak modernímu CSR se společnost Trima News a její majitelé věnují od počátku svého fungování. Nejen finančně podporuje vybrané sociální projekty, ale i mediálně pomáhá se zveřejňováním obecně užitečných aktivit, které pořádají nejrůznější sportovní kluby a neziskové organizace. 3. Přístup k zaměstnancům je vždy maximálně otevřený a podporující je v jejich silných stránkách s podporou volné pracovní doby a s možností částečných úvazků

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů