Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

INPRESS a.s.

Vladislav Nadberežný

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost INPRESS je rodinná tiskárna, jejíž kroniku začal psát a tisknout v roce 1990 Ivan Nadberežný, když společně se dvěma zaměstnanci a jedním tiskovým strojem začal realizovat první zakázky. Postupně se firma rozšiřovala, v roce 2000 se z fyzické osoby transformovala na akciovou společnost, a v letech 2004-5 pokračoval další rozsáhlý rozvoj. V roce 2007 INPRESS dokončil stěhování do nových výrobních prostor.

V roce 2008 došlo k založení dceřiné společnosti, která dává příležitost výhradně handicapovaným kolegům. Ve vlastní chráněné dílně tak firma nabízí kompletaci, speciální balení a dokončovací práce k zakázkám.

Po téměř třech dekádách zaujímá INPRESS významnou pozici na trhu polygrafických služeb v nejen v České republice, ale mezi spokojené zákazníky patří i množství firem ze zahraničí, zejména ze zemí západní Evropy (Francie, Německo, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Velká Británie atd.).

Svým zákazníkům nabízí vyladěné výrobní kapacity, špičkovou kvalitu a nadstandardní zákaznický přístup při výrobě katalogů, letáků, kalendářů, prospektů, časopisů, návodů, výročních zpráv, obchodních tiskovin, knih, plakátů a dalších produktů tiskařského řemesla. 

NOVÁ TRADICE ČESKÝCH TISKAŘŮ.

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Rodinná „situace“. Otec firmu založil v roce 1990, defacto od začátku jsme se podíleli jako celá rodina. Ve firmě naplno působím od roku 1999. Po roce 2010 jsme se pustili s otcem do postupného předání exekutivního řízení firmy, což se nám povedlo kolem roku 2018.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda rozhodování a zodpovědnosti.

Jaké máte plány do budoucna?

Udržitelnost firmy a okolí firmy včetně rodiny.

Odpovídal Vladislav Nadberežný, místopředseda představenstva

Důvod nominace

Rodinná tiskárna INPRESS z Českých Budějovic je už přes 30 let tradiční společností v Českých Budějovicích. Od roku 2017 převzal vedení společnosti Vladislav Nadberežný, syn původního zakladatele. Vláďa dbá na to, aby jedním z důležitých součástí činnosti byla i společenská odpovědnost a přátelský pracovní kolektiv. Pravidelně se účastní projektů podpory dětí ze sociálně slabých rodin, je členem správní rady Temperi o.p.s, která se zabývá podporou pěstounských rodin a sociálního fungování osob v nepříznivé situaci, dále INPRESS byl mezi ohodnocenými jako Společnost přátelská zaměstnávání lidí ve věku 55+ v rámci Jihočeského kraje. Vláďa je členem JCI, lídršipové organizace mladých lidí aktivně se zapojující do podpory komunit. V neposlední řadě se Vláďa a INPRESS zapojili do boje proti koronavirové epidemii. Ve své tiskárně nechal zdarma vysekat a vyděrovat přes 5000 fólií, které rozdal 3D tiskařům v jihočeském kraji a velké množství látek pro dobrovolníky, kteří šili roušky. Vláďa měl významný spolupodíl na rychlosti jakou byly v jihočeském kraji vybaveny zdravotnická a sociální zařízení a organizace obličejovými štíty.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů