8. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2020!

Hlasujte

INPRESS a.s.

Vladislav Nadberežný

Ročník 2020

Hlasujte

Představení nominované firmy

Společnost INPRESS je rodinná tiskárna, jejíž kroniku začal psát a tisknout v roce 1990 Ivan Nadberežný, když společně se dvěma zaměstnanci a jedním tiskovým strojem začal realizovat první zakázky. Postupně se firma rozšiřovala, v roce 2000 se z fyzické osoby transformovala na akciovou společnost, a v letech 2004-5 pokračoval další rozsáhlý rozvoj. V roce 2007 INPRESS dokončil stěhování do nových výrobních prostor.

V roce 2008 došlo k založení dceřiné společnosti, která dává příležitost výhradně handicapovaným kolegům. Ve vlastní chráněné dílně tak firma nabízí kompletaci, speciální balení a dokončovací práce k zakázkám.

Po téměř třech dekádách zaujímá INPRESS významnou pozici na trhu polygrafických služeb v nejen v České republice, ale mezi spokojené zákazníky patří i množství firem ze zahraničí, zejména ze zemí západní Evropy (Francie, Německo, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Velká Británie atd.).

Svým zákazníkům nabízí vyladěné výrobní kapacity, špičkovou kvalitu a nadstandardní zákaznický přístup při výrobě katalogů, letáků, kalendářů, prospektů, časopisů, návodů, výročních zpráv, obchodních tiskovin, knih, plakátů a dalších produktů tiskařského řemesla. 

NOVÁ TRADICE ČESKÝCH TISKAŘŮ.

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Rodinná „situace“. Otec firmu založil v roce 1990, defacto od začátku jsme se podíleli jako celá rodina. Ve firmě naplno působím od roku 1999. Po roce 2010 jsme se pustili s otcem do postupného předání exekutivního řízení firmy, což se nám povedlo kolem roku 2018.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda rozhodování a zodpovědnosti.

Jaké máte plány do budoucna?

Udržitelnost firmy a okolí firmy včetně rodiny.

Odpovídal Vladislav Nadberežný, místopředseda představenstva

Důvod nominace

Rodinná tiskárna INPRESS z Českých Budějovic je už přes 30 let tradiční společností v Českých Budějovicích. Od roku 2017 převzal vedení společnosti Vladislav Nadberežný, syn původního zakladatele. Vláďa dbá na to, aby jedním z důležitých součástí činnosti byla i společenská odpovědnost a přátelský pracovní kolektiv. Pravidelně se účastní projektů podpory dětí ze sociálně slabých rodin, je členem správní rady Temperi o.p.s, která se zabývá podporou pěstounských rodin a sociálního fungování osob v nepříznivé situaci, dále INPRESS byl mezi ohodnocenými jako Společnost přátelská zaměstnávání lidí ve věku 55+ v rámci Jihočeského kraje. Vláďa je členem JCI, lídršipové organizace mladých lidí aktivně se zapojující do podpory komunit. V neposlední řadě se Vláďa a INPRESS zapojili do boje proti koronavirové epidemii. Ve své tiskárně nechal zdarma vysekat a vyděrovat přes 5000 fólií, které rozdal 3D tiskařům v jihočeském kraji a velké množství látek pro dobrovolníky, kteří šili roušky. Vláďa měl významný spolupodíl na rychlosti jakou byly v jihočeském kraji vybaveny zdravotnická a sociální zařízení a organizace obličejovými štíty.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů