12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

botyodbilka s.r.o.

René Bílek

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Jedinečný koncept „zážitkového“ butiku s obuví a doplňky jsem otevřel v Jičíně 2.5.2017, po mé zkušenosti s prodejem „nestandardního“ zboží, který v různých „formách“ provozuji od 1. 1. 1997.

Stále se snažím a budu i nadále se řídit krásným heslem, které mě velice oslovilo a plně vyjadřuje mé představy o nadstandardní službě zákazníkovi a mém odhodlání naplnit jeho představy, a jaké je to heslo?

 ….být předmětem touhy, nikoliv pouhé volby…

Ano, mým cílem je, aby zákazníci „toužili“ po nákupu v mém obchodu a né jen proto, že tam koupí „nějaké“ boty. Nicméně toto heslo bylo již vymyšlené, a tak v souvislosti s mým prodejem obuvi a značkou Think! (vysoce kvalitní značka rakouské obuvi, která opravdu používá přírodní materiály) je mým nynějším používaným heslem toto: …o botách přemýšlíme!

Práce v mém butiku je pro mě velkým koníčkem a přináší pro mě mnoho dalších podnětů nejen do podnikatelského, ale i do osobního života. Ale již bylo dostatek slov a nyní je je již na Vás, aby jste se přesvědčili svou návštěvou.

René Bílek st. - majitel firmy botyodbilka s.r.o.

O botách přemýšlíme!

Mapa
Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

V podnikání mě nejvíce těší má "volnost" tvůrčích aktivit a naprostá - jedinečná odpovědnost za svá rozhodnutí.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Překážky v podnikání? Hm, takto já opravdu neuvažuji...

Jaké máte plány do budoucna?

Nadále jít vlastní cestou, nezapomínat na to, jak se vyvíjí "obchodní" návyky zákazníků, stále být trpělivý... a v osobním životě? Já žiju svůj život neodděleně od svých podnikatelských aktivit a přímost, čestnost a pokora jsou mé životní hodnoty jak v osobním, tak podnikatelském životě.

Odpovídal René Bílek, majitel butiku

Důvod nominace

S panem Bílkem jsem se seznámila osobně při návštěvě jeho krásného obchůdku v Jičíně na promenádě. Naprosto mě odzbrojil svojí profesionalitou, laskavostí, milým a vstřícným a neuvěřitelně noblesním přístupem a neskrývanou láskou k řemeslu a obuvi. Nákup v jeho obchodě byl dokonalým zážitkem, který jsem doposavad v žádném jiném obchodě nezažila. Absolutně profesionální péče o zákazníka, úžasný přístup k zákazníkovi, co do nabídky obuvi, představení péče o ni i následné pokyny k užívání naprosto změnily náhled na obuvnickou branži. Přála bych si, aby si z jeho přístupu vzali příklad i ostatní.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů