8. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2020!

Hlasujte

Mateřská škola Kocour s.r.o.

Kristýna Hoyer

Ročník 2020

Hlasujte

Představení nominované firmy

Mateřskou školu Kocour založila Kristýna v roce 2017. Hlavním bodem vzdělávacího programu je rozvíjet děti tempem, které odpovídá jejich nadání, pěstovat v nich láskyplný vztah k rodině i kamarádům a naučit je vnímat odlišnosti každého jednotlivce. Hry, projekty, učební metody a plány jsou propracované systematicky a do detailů, takže „kocouři“ dostanou každý den spoustu nových podnětů. Školka pod vedením Kristýny k tomu používá ty prvky a pomůcky Montessori pedagogiky, které podle nich nejvíce fungují a dávají dětem prostor vyřádit se výtvarně, hudebně i pohybově.

V rámci školkovného mají děti každý týden hudebku, tanečky, výtvarku, dvakrát měsíčně logopedii… kromě toho můžou chodit na gymnastiku, do solné jeskyně a když je teplo, tak i plavat. Spousta akcí na děti čeká i mimo školku – víkendové výlety, plavecká soustředění, hory a hromada dalšího. O jídlo se jim stará cateringová firma Ekolandia, která se specializuje na zdravé stravování předškolních dětí.

Školka, kam byste nejraději chodili sami.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Sama v sobě.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Nadšení pro věc.

Kterou z Vašich vlastností naopak podle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Tvrdohlavost.

Odpovídala Kristýna Hoyer, majitelka firmy

Důvod nominace

Kristýna Hoyerová teprve třetím rokem provozuje mateřskou školku Kocour. Za tu dobu se jí podařilo vybudovat profesionální instituci a zároveň místo, kde se cítíte jako doma. Ke každému, ať už jde o dítě, rodiče, nebo zaměstnance přistupuje s velkou dávkou empatie a přitom profesionality, jak se dnes již málokde vidí. Využívá moderních technologií, ale stále zachovává tradiční způsoby jak komunikace, tak vzdělávání dětí. Její přístup k vedení mateřské školky je dle mého ojedinělý. A když je třeba podat pomocnou ruku, ať už rodičům, dětem nebo učitelkám, Kristýna Hoyer je ta, která ji vždy podá.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

klientka a kamarádka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů