12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

VMS VISION s. r. o.

Libor Kožoušek

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost VMS VISION působí na českém trhu od roku 1993. Jejím posláním je dodávat spolehlivé a funkční výrobky vizuální komunikace s dlouhou životností, moderním designem a českou kvalitou. Podstata činnosti firmy je vepsána v jejím názvu: VMS = Výroba, Montáž, Servis.

Tým, který čítá téměř 50 zaměstnanců, už přes čtvrt století konstruuje, vyrábí a dodává přes 65O výrobků z oblasti vizuální komunikace – od školních a kancelářských tabulí, přes nástěnky, vitríny, paravány, až po moderní interaktivní tabule. Svoje produkty dodává na školy pod obchodní značkou ekoTAB®.

Výroba začíná tvůrčím inovativním nebo zcela novým nápadem, technickým nákresem konstrukce a realizací vzorků k testování. Výroba kombinuje kovo a dřevovýrobu s důrazem na odborné řemeslníky a zručné pracovníky nejrůznějšího zaměření. Na řemeslné zručnosti a šikovnosti českých pracovníků stojí značná část výrobního procesu.

Mezi zákazníky společnosti VMS VISION patří školní a vzdělávací instituce, státní správa, nemocniční zařízení, firemní sektor i domácnosti. Firma se řadí ke špičce v oboru v rámci České republiky a expanduje i do zahraničí. Export tvoří cca 10 %, zejména na Slovensko a do Polska.

Jsme tady proto, abychom usnadnili lidem sdělování myšlenek.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Vždy jsem chtěl dělat něco, kde se mohu technicky i lidsky seberealizovat. Spojení těchto dvou aspektů jsem našel až ve vlastním podnikání. Prioritně chci dělat věci, které mi dávají smysl a přinášejí užitek ostatním.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Možnost svobodně se realizovat, budovat českou značku, stojící na tradici, kvalitě a spolehlivém servisu. Jsem také rád mezi lidmi, kteří tvoří naši rodinnou firmu.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Emil Zátopek, ukázal mi, že je nutné mít své vize, sny a za těmi vytrvale jít.

Důvod nominace

VMS VISION s. r. o. je ryze česká rodinná firma s 26 letou tradicí, jejíž výrobky značky ekoTAB jsou recyklovatelné, spolehlivě slouží desítky let a jsou ukázkou českého řemesla. Firma je držitelem ocenění Rodinná firma roku 2018. Krédem je spolehlivost, dlouhodobá užitkovost, design, kompatibilita s moderními technologiemi a vyšší smysl odvedené práce. Heslem firmy je: „Usnadňujeme lidem sdělování myšlenek.“

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

akcionář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů