11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

RECUTECH s.r.o.

Filip Hazuka

Ročník 2019

Představení nominované firmy

RECUTECH je český výrobce vysoce kvalitních protiproudých tepelných výměníků vzduch-vzduch a dalších energii šetřících komponentů se sídlem v Pardubicích. Společnost se řadí k evropské špičce v oblasti rekuperace. Její výrobky splňují přísné evropské směrnice a spojují v sobě vysokou účinnost s optimální tlakovou ztrátou. Zákazníci jsou téměř všichni významní výrobci rekuperačních jednotek v Evropě, ale i v USA a dalších zemích světa.

Firma zaměstnává přes 100 lidí a 6 robotů :-). Její výroba je totiž plně automatizovaná. Ve společnosti je implementován systém štíhlé výroby TPS, 5S, Kaizen a SMART, jež umožňují neustále zkvalitňovat procesy a snižovat výrobní náklady.

Společnost RECUTECH věří na dlouhodobé vztahy s obchodními partnery, zákazníky i zaměstnanci, sází především na kvalitu svých výrobků a záleží jí také na životním prostředí. V neposlední řadě je pro firmu důležitý nikdy nekončící vývoj.

Vždy dělám věci jinak.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda a možnost realizovat své vize a nápady.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Steve Jobs.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?
Ano. Jezdectví – parkurové skákání.

Odpovídal Filip Hazuka, ředitel společnosti RECUTECH

Důvod nominace

Skvělý přístup k zaměstnancům, stará se o jejich neustálý rozvoj. Vizionář ve svém oboru tepelných výměníků. Zasazuje se o vývoj zcela nového tepelného výměníku, který bude zároveň měnit i vlhkost. S každým prodaným výměníkem posílá 10 centů na výsadbu nových stromů v ČR.

Nominační kategorie

Made in Czechoslovakia

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů