12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.

Vladimír Zábranský

Ročník 2018

Představení nominované firmy

PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. je rodinná, ryze česká a úspěšná firma, která je na trhu již více než 25 let. Firma byla oceněna tituly Firma roku Plzeňského kraje, TOP odpovědná firma, European CSR Award. Jednatel firmy, Vladimír Zábranský, získal za svoji angažovanost a projekt „Schody do života“ celostátní Cenu Ď.

Firma provozuje síť specializovaných prodejen střešních materiálů, která čítá 20 poboček po celé České republice. Patří mezi tři největší dodavatele střech v ČR. Poskytuje technické i cenové poradenství, výpočty střech zdarma a další služby pro laiky i odborníky. V jejích prodejnách najdete veškeré střešní krytiny, střešní okna, izolace, plechy, okapy a veškeré materiály pro střechy a podkroví.

Firma je zakladatelem Nadačního fondu Schody do života, který usnadňuje dětem z dětských domovů vstup do života.

1. Podnikat se dá i slušně. 2. Chovám se tak, abych se mohl všem podívat do očí.

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Serióznost, korektnost, přátelství.

Kdo je Vaším osobním nebo podnikatelským vzorem?

V dětství to byli rodiče a dnes každý úspěšný a slušný podnikatel, který to dokazuje dlouhodobě.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Pracovitost.

Odpovídal Vladimír Zábranský, zakladatel firmy PRVNÍ CHODSKÁ

Důvod nominace

Ráda bych nominovala svého tátu, který celý život zasvětil své rodině, stejně tak jako vybudování úspěšné firmy, která si zakládá na tradici a českých kořenech. Pro mého tátu je rodina na prvním místě a moc dobře si uvědomuje, že ne každý měl nebo má v životě takové štěstí, proto se rozhodl pomoci dětem, které z různých důvodů musely dětství strávit v dětských domovech. Tak vznikl projekt Schody do života, který nemá za úkol pouze finančně podporovat domovy, se kterými spolupracuje, ale zároveň ukázat dětem, že se o ně někdo zajímá a že někomu na nich záleží. Projekt pomáhá vytvářet zázemí v oborech při vyučení tesař, pokrývač a klempíř, zároveň dětem poskytuje brigády a praxe. Jedná se o projekt, který má smysl a který skutečně pomáhá. Myslím, že táta by měl sklidit zásluhy také za to, že předává dál své mnoholeté zkušenosti, a tak i ve mě vybudoval myšlenku vztahové firmy, kdy záleží na tom, jaké mají zaměstnanci problémy, jaký mají život, zkrátka nebrat podřízené jako jednoho z mnoha, ale jako osobnost, na které záleží. Stejně tak mě naučil dodržovat svá slova, cokoliv se řekne, to platí, zkrátka se jedná o gentlemanskou dohodu a přes to nejel vlak. Člověk, který je ohleduplný ke svému okolí ve všech směrech, váží si svých zaměstnanců, dodavatelů, vždy drží slovo, již skoro 28 let buduje firmu s tradicí a záleží mu na štěstí druhých - takový je člověk, kterého nominuji a kterému bych cenu moc přála.

Nominační kategorie

Mecenáš

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů