12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Buga

Petra Šindlerová

Ročník 2017

Představení nominované firmy

Buga je rodinné dítě, které se narodilo v roce 2013. Jen tak si zkusit splnit sen. Když Petra, tenkrát na mateřské dovolené, začínala s prvními návrhy, šila jedna švadlena na šicím stroji za 1300,- z Lidlu. Dopředu ji hnala touha nabídnout lidem příjemné a zároveň elegantní oblečení. Oblečení takové, aby se v něm žena cítila pohodlně a současně originálně a krásně. Pohonem byla milá pochvalná slova prvních zákaznic.

Dva roky pokusů a omylů se střihy, dodavately, materiály, lidmi, cash flow... Ale vytrvalost je hlavní motto. Vždycky může být líp, bylo v nejtěžších chvílích slovo jejího manžela. A tak se propluli až sem.

V současnosti má Buga tři vlastní kamenné prodejny v Chrudimi, Pardubicích a Hradci Králové. Samozřemostí je také e-shop. Letos dovybavili šicí dílnu a právě zaměstnávají 5 dámských krejčových, 4 prodávající v obchodech a dvě velké posily v e-shopu a expedici. Bez dobrého týmu super lidí by to nešlo, říká Petra.

Hodnoty jsou jasné... stejně jako vytváří pohodlí v oblékání, tak tvoří pracovní tým, kde je lidem dobře. Super pocity zákazníků jsou stejně důležité, jako pocity zaměstnanců. Snaží se, co nejvíce to jen jde, podporovat české výrobce materiálů, galanterie, obalů nebo řemeslníky a dodavatele služeb.

V loňském roce pořádala Petra Fashion Garden Párty, která měla v Chrudimi velkou účast i úspěch a pořádání dalších akcí plánuje do budoucna dále. Také se chtějí věnovat vlastnímu charitatitvnímu projektu, na jehož konceptu delší dobu s manželem pracují.

Snem Petry je rozdávat radost.

Poctivě je nejlíp...

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděla?

Příjemné :-)

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Je to nová možnost ukázat naši práci dalším lidem a i nominace je oceněním pro můj tým lidí.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Neříkám, že něco nejde, neudělám nebo nemůžu. Vždycky mám minimálně dobrou vůli vše vyřešit nebo vymyslet. (Ne vždy se mi to vyplácí samozřejmě :-))

Odpovídala Petra Šindlerová, majitelka firmy Buga

Důvod nominace

Vytváří Českou kvalitní módní značku - podporují textilní průmysl v ČR, který je na úpadku. Zaměstnávají ve skvělých podmínkách krejčové, které jinde šijou za směšné ohodnocení a v normách. Snaží se podporovat výrobce v ČR a odebírat od nich materiál. Podnikají na vesnici. Přispívají často na dobré věci. Pořádají módní přehlídky...spokojenost zaměstnanců a dobrý tým jsou jejich prioritou...

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů