12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Tilak a.s. - PAN ROMAN KAMLER

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Česká značka Tilak vyrábí technické oblečení pro horolezce a všechny, kteří aktivně tráví volný čas v přírodě. Používá nejlepší dostupné materiály a nejmodernější technologie, z nichž některé jsou v Evropě unikátní. Nezaměnitelný vzhled výrobků navrhuje špičkový kanadský designér žijící v Berlíně Errolson Hugh se studiem Acronym.  Výrobky Tilak jsou testovány při nejtěžších akcích v horách celého světa.

Historie firmy sahá do roku 1986, kdy její zakladatel Roman Kamler vyráběl péřové spací pytle. V roce 1993 podepsal smlouvu s firmou Gore a začala výroba goretexového oblečení pod obchodní značkou KAMMsport. V roce 2000 se firma přetransformovala na akciovou společnost Tilak. Dnes má šumperská společnost roční obrat v průměru 60 milionů a 60 zaměstnanců. Na domácí výrobě si společnost velmi zakládá, stejně jako na nadstandardním servisu zákazníkům.

Své produkty, z nichž většinu dodnes vyrábí z materiálu GORE-TEX od firmy Gore, Tilak v tuzemsku prodává prostřednictvím specializovaných obchodů, sítě Hudy Sport, ve třech vlastních obchodech a na e-shopu. Polovinu produkce společnost vyváží do zahraničí.

Všechny výrobky jsou podrobovány neustálým inovacím. Podněty přicházejí jednak z vlastní zkušenosti s používáním našich produktů v přírodě, a z velké části od odborných partnerů, specializovaných prodejců a v neposlední řadě rovněž od zákazníků. Tilak, a.s. je v současnosti také distributorem značek Meindl a Fibertec na českém trhu.

S Tilakem jste pod naší ochranou.

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Byli jsme příjemně překvapeni, že nás firma X Production navrhla na nominaci.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Protože jsme pyšní na své výrobky vyráběné výhradně v České republice v Šumperku.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snaha vyhovět zákazníkům, kteří jsou spokojenými uživateli našich výrobků.

Nominační kategorie

Inovace
Partner

Nominoval/a:

X Production s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů