12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Aksamite nábytek s.r.o. - PANÍ JAROSLAVA JERMANOVÁ

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Získala Zvláštní cenu poroty zaštítěnou mediálním partnerem Regie Radio Music. Firemní kronika sahá hluboko do minulého tisíciletí a uchovává velmi vzácné zmínky o PETRU AKSAMITOVI již z patnáctého století, kdy se Mistr na Liderovické tvrzi narodil. Jak léta plynula, z původní zemanské tvrze se vyvinula zemědělská usedlost, která pomalu upadala v zapomnění stejně jako jméno zdejšího významného rodáka…

Toto období končí až příchodem osvíceného Aksamitova následovníka, rodáka z nedalekých Chotovin, Vladimíra Bláhy mladšího, který nechává 17. 9. l.p. 1992 zapsat, na hejtmanství v Českých Budějovicích, společnost AKSAMITE spol. s r.o., která si klade do vínku výrobu sedacích souprav. V současné době, pod blahodárným vedením majitelovy choti, dosahuje firma AKSAMITE věhlasu, který již dávno překročil hranice české kotliny a s úspěchem šíří slávu místních řemesel.

Nadšení koupěchtivých zákazníků vedlo na prahu nového milénia k rozhodnutí rozšířit výrobní prostory o novou halu, která umožňuje ještě kvalitnější služby zákazníkům a dopřává místním zaměstnancům odpovídající zázemí.

Firma AKSAMITE je zakládajícím členem Cechu čalouníků a dekoratérů, Asociace českých nábytkářů a Klastru českých nábytkářů. Od roku 2005 realizuje projekt HEZKÝ ČESKÝ DOMOV, jehož cílem je podpora a propagace českého nábytku v konkurenci levného zahraničního dovozu. Hezký český domov je spojením výrobců a prodejců, které zákazníkům nabízí kvalitu a solidnost.

Vychutnejte si českou kvalitu…

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Měli jsme velikou radost, protože to považujeme za veliké ocenění kvality našich výrobků a služeb, které na našich prodejnách zákazníkům poskytujeme.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Protože si vážíme zájmu o naše podnikání, které v poslední době v nábytkářském odvětví vůbec není snadné.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Maximální vstřícnost k zákazníkům, příkladem je pětiletá záruční lhůta na naše výrobky, doprava a montáž zdarma, atp.

Důvod nominace

Za vždy korektní obchodní vztahy a snahu o zachování tradice nábytkářské výroby i její rozvoj.

Nominační kategorie

Tradice
Inovace

Nominoval/a:

RRM

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů