Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

PROJEKTMEDIA s.r.o. – Jaroslav VESELÝ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost PROJEKTMEDIA s.r.o. působí od roku 2004 na trhu prezentační a projekční techniky s cílem navrhnout komplexní řešení a následnou realizaci projektů ke spokojenosti zákazníků. Je výrobcem, dodavatelem a systémovým integrátorem audiovizuální techniky. V roce 2013 se společnost stala výrobcem mobilního interaktivního zařízení určeného pro výuku dětí – MagicBox. 

Pro děti je práce s MagicBoxem nejen zábavou, ale také se při ní učí nové věci, navíc ve svém přirozeném prostředí, tedy na zemi. Odborné vedení edukace, reedukace či terapie podporuje cílené vytváření, rozvíjení a upevňování nervových spojení v mozku, spolupráci smyslových orgánů a tím i přirozený rozvoj paměti, logického myšlení, postřehu, koncentrace pozornosti a správného rozhodování, vzájemné spolupráce a tolerance, naslouchání, zrakového vnímání a rozlišování, prohlubování sociálních a komunikačních dovedností, koordinační schopnosti s podporou hrubé a jemné motoriky. MagicBox je díky svému multifunkčnímu využití vhodný i pro děti s poruchami učení a klienty se zdravotním postižením. Zároveň díky široké škále vzdělávacích her je výborným nástrojem pro vzdělávání dětí zábavnou formou, čímž naplňuje přání J. A. Komenského „škola hrou“. 

Společnost Projektmedia získala na dvě desítky certifikací, ocenění a osvědčení pro řízení kvality, prodeje a provádění vzdělávacích programů.

Vaše spokojenost, náš cíl.   Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha 

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jaroslav VESELÝ, majitel firmy PROJEKTMEDIA

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

V prvé řadě to bylo překvapení a pak hrdost na práci, kterou jsme společně s kolegy odvedli, protože bez toho by tato nominace nebyla.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Každá taková nominace je zároveň závazek, který nás motivuje do další činnosti. Rozhodl jsem se přijmout tuto nominaci hlavně kvůli mým zaměstnancům, pro které je rozvoj našich produktů a služeb vysokou prioritou. Je to také svým způsobem zadostiučinění za dlouhodobou dobrou práci, kterou v naší firmě děláme.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Jsme velkými patrioty, i proto jsme rádi, že MagicBox je českým výrobkem. Těší nás proto dlouhodobá spolupráce s Československým ústavem zahraničním, který podporujeme již několik let a i prostřednictvím právě ČSÚZ podporujeme krajanské spolky rozmístěné různě po světě.

Jsme také sponzory místní ZŠ Kozinova a já jako mnohaletý speleolog a milovník netopýrů jsem leta podporoval netopýry a kaloně v pražské ZOO.

Důvod nominace

Důvodem nominace je inovace ve vzdělávání předškolních dětí - Magicbox

Magic Box - Oceňovaný český vynález vzdělává děti nejen v ČR ale i dalších státech EU či v Asii.

MAGIC BOX promění jako mávnutím kouzelného proutku podlahu školky ve strhující interaktivní svět pro malé předškoláky s pracovní plochou o velikosti 200 x 125 cm! Mobilní skřínka MAGIC BOX v sobě ukrývá špičkový interaktivní projektor, malý, ale výkonný počítač s Wifi a ozvučením! A k ní je k dispozici i báječná projekční plocha a ovládací pera.

Jedná se o nenáročné mobilní zařízení bez nutnosti další instalace. Stačí připojit herní sestavu k elektrické zásuvce, zapnout ji a můžete začít dětem promítat na měkkou projekční podložku cokoli, co se jinak běžně promítá na plátno či tabuli. Tím, že se naše projekce pro děti odehrává v jejich nejpřirozenějším herním prostředí, tedy na zemi, je i dle zkušených učitelek MŠ tou nejvhodnější formou projekce právě pro naše nejmenší! Počítač se pak ovládá jednoduchým elektronickým perem či z klávesnice. I velmi malé děti se díky MB mohou účastnit SW her, omalovánek, puzzle skládaček či jiných vzdělávacích aktivit, i když stojí, klečí nebo leží přímo na projekční ploše. Ta je pohodlná, teplá a pro děti velmi příjemná. Navíc může být celá i jako skládačka puzzle! Děti se tak přirozeným způsobem zapojují nejen do kreativních ale i logických či technických her, přitom nesedí u počítače či tabletu, ale hradí sin a podlaze mezi s ostatními hračkami. Maxicbox tak dovoluje prolínání reálného a interaktivního světa, řízeného učitelem, ale interaktivně ovládaného dětmi.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů