12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Nitro scooters – Tomáš KUPKA

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Tomáš Kupka se v oblasti motorových vozidel pohybuje již od roku 2002. V roce 2007 se začal specializovat výhradně na motorové - elektrické benzínové koloběžky a tehdy se také stal výhradním dovozcem největšího světového výrobce motorových koloběžek, americké značky X-Treme scooters. V roce 2008 se rozhodl vytvořit vlastní značku Nitro scooters. S tímto krokem bylo spojeno zlepšení kvality výrobků a rozšíření portfolia až po současnou širokou nabídku produktů jako jsou elektrické tříkolky, motorky pro děti a Hoverboard vozítka.

 

V roce 2014 byla úspěšně zaregistrována obchodní známka na značku Nitro scooters. V současné době má značka oficiální obchodní zastoupení na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu, Španělsku, Polsku, Rumunsku a další země jsou v jednání. I přes stále se zvyšující kvalitu výroby firma spoléhá na vlastní výstupní kontrolu. Každý stroj je před prodejem zkontrolován a odborně seřízen jejími vyškolenými techniky. Výsledkem je plně seřízený a nastavený stroj pro okamžité a bezproblémové používání.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Když nemůžeš, přidej.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Tomáš Kupka, majitel firmy Nitro scooters

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Byl jsem od srdce potěšen. Odvádíme opravdu tvrdou práci a nominace je pro mě důležitým oceněním, kterého si vážím.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Celý projekt mi přijde velmi sympatický a tak jsem rád přijal nominaci.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Přispívám s mou manželkou již roky na účet UNICEF a příležitostně na další sbírky pro děti, dále jsme na dálku adoptovali 2 děti v Africe.

Důvod nominace

jedná se o největšího prodejce motokoloběžek v Evropě, neustále inovují své výrobky, na trhu již 14let. Svými výrobky přispívají k trvale udržitelnému rozvoji - jsou ekologické (pouze na elektřinu)
Velmi spolehlivý obchodní partner, seriozní a přijemné jednání s partnery.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů