12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Soukromá klinika LOGO s.r.o. - PANÍ ILONA KEJKLÍČKOVÁ

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Soukromou kliniku LOGO s.r.o. založila PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph. D. již v roce 1990, kdy bylo povoleno zakládání živností na provádění logopedie. Začínala v jedné ordinaci a postupně se její sen o komplexní léčbě naplňoval.                                                    

Postupem času se zařízení rozšiřovalo o další ordinace a odborníky. V současnosti klinika provozuje kromě logopedie i foniatrii, neurologii, rehabilitaci a další odbornosti, které jsou nezbytné k léčbě poruch řeči. Klient má možnost využít i služeb kosmetického salonu a wellness, které doplňují komplexnost léčby. Klinika ve snaze pomáhat, nejen v Brně, otevřela pobočky i v Praze, Židlochovicích a Blansku. Péči věnuje jak dětem, tak dospělým. Klienty oblíbené jsou pravidelné skupinové logopedické a rehabilitační akce, které se ukázaly jako velice účinné.

Zakladatelka kliniky PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D. věnuje velikou pozornost léčbě a terapii koktavosti. Vytvořila metodu komplexního přístupu terapie koktavosti, která se na této klinice užívá s velice dobrými výsledky. Tato metoda je ojedinělá v České republice a je opakovaně oceňována největšími světovými odborníky na mezinárodních kongresech a konferencích. Není tak náhodou, že na klinice bývají lékaři a logopedové z celého světa na odborných návštěvách.

Jedním z úspěchů je i zdárné fungování Občanského sdružení LOGO. Sdružení pomáhá hlavně sociálně slabším. Pomáhá lidem s problémem začlenění do běžného života, který je spojený s komunikačními potížemi. Sdružení každoročně pořádá mezinárodní konferenci u příležitosti Mezinárodního dne koktavosti, kam jsou vždy zváni největší světové odborné kapacity z oboru logopedie.

Pomoc nabízíme Vám všem, kteří jste se pro nás rozhodli.

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Byla jsem velmi mile překvapena.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Nenapadlo mě nominaci odmítnout – nesmírně si jí vážím, tudíž ráda se ankety a hlasování zúčastním. Považovala bych za neetické odmítnout.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snažím se já i celé naše zařízení být k dispozici všem lidem, kteří mají potíže s komunikací a hybností.

Důvod nominace

Za založení a budování speciálního pracoviště pro pomoc lidem s problémy s komunikací. Stejné zařízení v Česku není. Získala si mé sympatie za přístup k lidem, kteří problémy mají. S paní doktorkou se cítíte mnohem lépe než v běžné nemocnici, kde jste spíš pod stresem. Nejedná se pouze o koktavé apod., ale také o lidi, kteří utrpěli např. autonehodu a navrací se zpět do společnosti - ztratili řeč, pohyb... Za mnoho let vyvinula systém a metody pro lepší a kvalitnější léčbu.

Nominační kategorie

Inovace
Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů