Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

FITNESS SVĚT POD PALMOVKOU - Jan PULKRÁB

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Svět fitness a wellness pro ty, kteří se cítí lépe v rodinném fitku s osobním přístupem a veškerým potřebným zázemím než ve velkých přeplněných fitness centrech. Jsme tu pro ty, co cvičí, protože je to baví a chtějí pracovat na svém zdraví. Náš podnik provozujeme tak, aby to bavilo nás, ale hlavně naše zákazníky. 

V roce 2013 nás málem položila na lopatky povodeň z nedaleké říčky Rokytky, která zatopila celé jedno patro a vyřadila z provozu na necelý půlrok polovinu fitka. Všechno špatné je pro něco dobré. A tak už se dnes na červen 2013 díváme spíše jako na bod zlomu, kdy se začalo po pár měsících usilovné práce, chvílích zmaru a desítkách bezesných nocích vše obracet v dobré. Od té doby fitness stále rozšiřujeme a vylepšujeme ke spokojenosti našich zákazníků. Přestavěli jsme menší privátní saunu, vybudovali funkční zónu, přidali druhý prostor s volnými vahami a doplnili posilovnu o nové stroje. 

Naší největší chloubou však je unikátní kardiozóna Spoteee Running Zone. Zde cvičení na kardiostrojích a především na běhacích pásech Precor baví skutečně každého. Stará se o to 4,5m projekce, na které si může běžec zvolit jednu z více než 150 videotras, která před ním ubíhá. Může se tak například vydat do překrásné přírody českých luhů a hájů, prozkoumat ta nejmalebnější česká města nebo se proběhnout po evropských metropolích.

Že jsme se vydali správným směrem, nám ukazují nejen stále narůstající počty nových zákazníků, úsměvy a spokojenost na tvářích stálých klientů, ale třeba i ocenění, která jsme v posledních letech získali. Vyhráli jsme anketu o nejlepší sportoviště na Praze 8. V soutěži o Fitness roku 2015 - Čechy jsme se umístili na třetí příčce. O naše úspěchy, pocity, novinky, ale třeba i některé neúspěchy a peripetie se se zákazníky rádi dělíme na naší facebookové stránce, kde získáváme i cennou zpětnou vazbu. 

Když se podnikání dělá dobře, baví a naplňuje všechny zúčastněné. Firma sídli v kraji Hlavní město Praha

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jan Pulkráb, majitel firmy Fitness svět pod Palmovkou

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Čirá radost a těšení se. Jsem vcelku hravý a soutěživý typ, a tak jsem se hned zaradoval a začal se těšit na další postup soutěže. Jelikož jsme od vzniku ocenění první nominovanou firmou v našem oboru fitness a wellness, tak jsem opravdu zvědavý, jak se dokážeme nakonec umístit. 

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Protože podobné výzvy se neodmítají. Jsem rád, když mohu využít každé dobré možnosti, jak zvýšit povědomí o zdravém životním stylu a o dalším, pro někoho třeba ještě neobjeveném, místě, kde si lze užít čirou radost z pohybu. 

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Každý vnímáme dobrou vůli trochu jinak. Snažím se například vždy projevovat dobrou vůli vůči zákazníkům při jejich mimořádných přáních a požadavcích. Ale pokud mluvíme čistě o prospěšné činnosti, tak pravidelně podporujeme zejména potřebné z našeho blízkého okolí, tj. Prahy 8. V nedávné době jsme například začali podporovat Fond ohrožených dětí na Praze 8.

Důvod nominace

Nominuji svého muže, protože si vážím jeho jedinečného přístupu a čiré lásky k práci. Obdivuji jeho činorodost a nadšení, se kterým každý den chodí do práce a které ho neustále pohání ke zdokonalování firmy i sebe sama. Navštěvuje kurzy a rozšiřuje si obzory a to nejen v oborech týkajících se jeho podnikání, ale pracuje i na sobě jako na člověku. Netlačí ale na pilu, vše dělá tak nějak samozřejmě a nestrojeně. Jeho zákazníci jsou vždy na prvním místě. Nabízí jim špičkové služby, které jsou v souladu s nejmodernějšími trendy, naslouchá jejich přáním a ve velké míře je i plní. Nebojí se investic a největší radostí pro něj je, když je zákazník ocení. Nezapomíná ani na děti, kterým nabízí velkorysý prostor pro hraní. Toto všechno velkou měrou přispívá k tomu, že zde nevládne anonymita, ale naopak přátelská atmosféra s rodinným duchem, kam si lidé chodí nejen zacvičit. Odměnou mu je rozrůstající se síť spokojených zákazníků a obchodních partnerů a zaměstnanci, kteří jsou laskaví a usměvaví bez nátlaku. Jsem šťastná za svého muže, že se svého snu nevzdal ani po nedávné ničivé povodni, postavil fitko zpátky na nohy a udělal z oblíbeného místa ještě oblíbenější.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů