12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

BoLa Logistika s.r.o. – Bohuslav HERMAN

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost BoLa Logistika založil Bohuslav Herman v polovině roku 2015 a pod značkou McPošta poskytuje služby pro dopravu zásilek z Německa a do Německa. McPošta má sklad v Německu, kde přijímá zásilky a přeposílá je zákazníkům dál do České a Slovenské republiky.

Firma tak umožňuje jednotlivcům i společnostem efektivně nakupovat v e-shopech v Německu, ale také z jiných evropských i mimoevropských zemí, které z určitých důvodů své zboží do České republiky nezasílají. Od letošního roku rozšířila firma své služby i opačným směrem, a například české nebo slovenské e-shopy tak mohou výhodně doručovat své zboží zákazníkům do Německa, případně jinam v EU a ve světě.

Prostřednictvím doručovací adresy skladu McPošta v Německu se zákazníkům otevírají široké možnosti, které skýtá mezinárodní trh. Společnost BoLa přitom dbá na vysokou kulturu obchodních vztahů i ochranu kupujících pomocí propracovaných systémů vzájemného hodnocení. V neposlední řadě poskytuje také pomocnou ruku klientům, kteří si nejsou stoprocentně jisti svou němčinou nebo potřebují jinak poradit.

Firma sídlí v Ústeckém kraji

Doprava z Německa a do Německa pro soukromé osoby i firmy.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Bohuslav HERMAN, jednatel firmy BoLa Logistika

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Je to hezký pocit, když vidíte, že si vás trh díky kvalitním službám všiml a ohodnotil vaše snažení.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Myslíme, že máme co nabídnout a nominace si proto vážíme. Nevidím důvod, proč nepřijmout nominaci.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Dělat víc, než k čemu vás zavazují smlouvy.

Důvod nominace

BoLa Logistika je nová česká firma, která dokazuje, že služby se dají zlepšovat a zlevňovat i v oblasti poštovních služeb. Díky svému inovativnímu přístupu otevírá svými službami německý trh i pro české zákazníky a překonává tak mnohdy zbytečné bariéry v zasílání zásilek například z německých eshopů do České republiky a na Slovensko. Kvalitní služby a férový přístup k zákazníkům spojený s odvahou postavit se konkurenci zavedených gigantů v oblasti poštovních služeb zaslouží určitě uznání.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů