Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ADLER Mobility, s.r.o. – Kryštof RAŠKA

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost ADLER Mobility je československý startup, který pomáhá licencovaným řidičům taxi využít prázdné místo ve voze, aby byli spokojení, a zákazníci si vybrali z jejich nabídek odvoz, který jim bude nejlépe vyhovovat. Střet nabídky a poptávky probíhá prostřednictvím mobilní aplikace Liftago, kde se všichni uživatelé registrují.

Aplikace Liftago současně umožňuje jednoduše získat přehled o aktuální ceně, trase i čase dojezdu. Uživatelé mají svobodnou volbu, s kým a jak pojedou. Cestování se tak plně přizpůsobuje jejich individuálním potřebám. Zároveň řidičům umožňuje efektivně využít kapacitu v jejich autě. ADLER Mobility a její aplikace Liftago je odpovědí na moderní trend zvaný sdílená ekonomika.

  Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Důvod nominace

Adler Mobility a aplikace Liftago jsou příkladem, že i česká mobilní aplikace a služba se dokáže prosadit oproti mezinárodní konkurenci a dokazuje tak, že české firmy a vývojáři drží krok s mezinárodním vývojem v oblasti mobilní aplikací a služeb. Adler Mobility a jejich mobilní služba Liftago se snaží uživatelům inovativním způsobem zpříjemňovat a zjednodušovat cestování prostřednictvím taxi po Praze a Brně. Mobilní aplikace Liftago přináší férovou možnost a volbu při objednávání taxi jak pro zákazníky, tak i díky hodnocení zlepšovat image a vytížení samotných řidičů.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů