12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Vágner sport s.r.o. – Filip VÁGNER

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost Vágner sport založil Filip Vágner v roce 2010 a v současné době je především oficiálním dealerem motocyklového oblečení anglické značky RST do České republiky.

Anglická značka motocyklového oblečení RST má dlouholetou tradici. Několik posledních let se pyšní prvním místem v prodeji nejen v Anglii, ale i v Austrálii nebo Jihoafrické Republice. Díky pečlivé analýze poznatků ze závodních okruhů, ohlasům a připomínkám běžných uživatelů a také díky zkušenostem s použitím v extrémních podmínkách (horko v Africe, chlad a déšť v Anglii) se RST propracovalo až na samotnou špičku mezi výrobci motocyklového oblečení.

Výroba probíhá v několika závodech, v maximálním množství jsou při tom používány ty nejkvalitnější certifikované materiály evropských dodavatelů. Podíl materiálů z Asie je minimální.

    Firma sídlí v Libereckém kraji

Důvod nominace

Tato rodinná firma se zabývá prodejem moto oblečení již řadu let.
Majitel je vynikající obchodník a především člověk, který se snaží každému vyjít maximálně vstříc. Obchodovat s firmou Vágner sport s.r.o. je radost. Při společném setkání máte pocit, že patříte do rodiny a i vystupování všech zaměstnanců je upřímně přátelské. Nikdy nemáte pocit, že jste na obtíž a to je v dnešním uspěchaném světě podnikání vzácnost.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů