12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Centrum andragogiky s.r.o. - PANÍ MARIE JÍRŮ

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Společnost Centrum andragogiky, s.r.o. poskytuje služby v oblasti dalšího vzdělávání, profesního rozvoje dospělých a managementu lidských zdrojů. Zároveň nabízí poradenské služby v oblasti grantů z evropských fondů, odbornou podporu v přípravě projektů a management grantů. Jejím cílem je nabídnout široké spektrum vzdělávání, otevřené a certifikované kurzy ke spokojenosti klienta. Pravidelně pořádá konference, workshopy a kulaté stoly na aktuální společenská a odborná témata. Vzdělávací programy jsou certifikovány MPSV, MŠMT, MV, MZ.

Šance na vzdělání, o.p.s. je naší neziskovou organizací. Posláním této společnosti je podpořit, díky poradenským, konzultačním a vzdělávacím programům, sociálně a zdravotně znevýhodněné osoby k sociálnímu a pracovnímu začlenění, a tím i k navýšení kvality jejich života a osobní spokojenosti. Naše aktivity v této oblasti nám dopomohly i k získání pro nás velice významných ocenění. Příkladem může být soutěž Vodafone Firma roku 2012. Tato soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi a z 298 společností jsme se již podruhé probojovali mezi desítku nejlepší firem z Královéhradeckého kraje. A právě v rámci této soutěže jsme navíc obdrželi nejvyšší možné ocenění Odpovědná firma roku 2012 Královéhradeckého kraje, a stali se tak vítězem této kategorie právě za založení neziskové organizace Šance na vzdělání, o.p.s. V témže roce na podzim jsme obdrželi cenu Rady Kvality – Společensky odpovědná organizace 2012.

Firma je taková, jak vzdělané má lidi.

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Zprvu asi překvapení, později radost, že mám kolem sebe lidi, kteří vidí moji práci a oceňují ji.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Dlouho jsem přemýšlela a vzhledem k tomu, že téma, kterým se naše nezisková organizace zabývá, je málo propagováno, využila bych tuto příležitost (Vaší soutěž) jako možnost zvýšit povědomí o této společensky důležité problematice.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

K vlastnímu uspokojení, potřebuji dělat dobré skutky prakticky denně, v rámci své soustavné činnosti pro naši neziskovou organizaci se mi to i daří.

Důvod nominace

Paní Jírů založila neziskovou organizaci, která již několik let úspěšně pomáhá lidem po úraze navrátit se do aktivního života. Po dobu svého podnikání provádí také osvětu v oblasti Etiky, CSR...

Nominační kategorie

Inovace
Partner
Mecenáš

Nominoval/a:

jsem i přítelkyní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů