12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Flores květiny – Petra ČÁŇOVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Malé květinářství v centrum Klimkovic založila Petra Čáňová v roce 2013. Její hlavní prioritou je přitom spokojený zákazník. Petra věří na cit, intuici a krásu květiny jako klenotu. Důraz klade na kvalitu použitého materiálu tak, aby její dílo dokreslilo prostor, pro který je určené, s nádechem svěžesti a originality.

Firma Flores nabízí květiny, dekorace a interiérový design. Nabízí kreativní a originální nápady, služby aranžerské i architektonické spojené s uměním floristiky. Přitom stěžejní je pro ni individuální přístup k zákazníkovi a jeho potřebám. To vše je neopomenutelnou součástí podnikání Petry Čáňové a její firmy Flores.

  Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

Důvod nominace

Tohoto majitele nominuji z důvodu jeho oddanosti k práci, kterou vytváří. Dělá radost lidem, a tím pádem dělá lidi veselejší. V dnešní době jeden z mála lidí, který se na zákazníka usmívá, a je ochoten mu vždy vyhovět.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů