12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Fajnpark s.r.o. – Anna a Roman ŠVECOVI

Ročník 2016

Představení nominované firmy

FAJNPARK v Chlumci nad Cidlinou je novým konceptem zábavního parku, který přináší mnoho originálních atrakcí a zajímavých akcí pro trávení volného času rodin s dětmi. Fajnpark nabízí nejen zábavné a moderní aktivity jako vodní a vzduchová děla, bungee jumping, trampolíny nebo bateriová autíčka, ale také například poznávací stezku do světa dinosaurů, relaxační a zklidňující stezku, plážové sporty. Atrakce jsou určené pro malé i velké, pro děti, rodiče i prarodiče.

Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídají manželé Švecovi, majitelé firmy Fajnpark

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a

Byli jsme rádi, že mnoholetá práce kterou jsme věnovali projektu někoho zaujala natolik, že jsme byli nominováni. Je to důkaz toho, že celý koncept parku má smysl a je prospěšný pro společnost.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Je to pro nás jistá výzva, pochvala a zároveň i příležitost poznat i jiné nominované a něčím výjimečné firmy či osobnosti, od kterých se můžeme cokoliv přiučit.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

V okolí máme dětské domovy, které hospodaří s ne příliš velikým rozpočtem. Na zábavu, sport a poznání často nezbývají peníze. Letos jsme dali vstup zdarma pro děti  z Dětského domova v Hradci Králové a Nechanicích.

Důvod nominace

Majitelé vybudovali na ploše osmi hektarů zcela nový ojedinělý koncept parku, který byl dosud k vidění pouze v zahraničí. Fajnpark v sobě spojuje jak prvky umožňující aktivní sportovní vyžití, a také místa, kde se návštěvníkům dostane poučení a dozvědí se něco nového a v neposlední řadě odpočinkovou a relaxační zónu, kterou jistě mnozí v dnešní hektické době přivítají s otevřenou náručí.Pouze pro dokreslení: největší skákací centrum pod širým nebem v České republice – Hopsálkov, písečná hřiště na plážový tenis, plážový volejbal, bubble football a mnoho dalších sportů, vodní a vzduchová děla, Mini cars, plocha vybavená herními prvky a mlžítkem pro osvěžení uzpůsobená nejmenším – Miniměsto, Dinoprales s realisticky působícími modely pohybujících se a řvoucích prehistorických ještěrů, procházka mezi zvířaty v rozlehlé ohradě - Zvířátkov, kde se volně pasou kozy, lamy, ovce, oslíci, daňci nebo klokani, a v neposlední řadě Bosov – stezka bosou nohou a poklidná relaxační zóna vybavená lehátky, to vše, a zdaleka nejen to, nabízí Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou svým návštěvníkům. Nominace za inovace patří Švecovým za posilování pohybu dětí, výuky hravou formou a také posilování vztahů dětí a rodičů v české společnosti.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů