11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

ALFAVARIA Group s.r.o. – Jan KUPSKÝ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost ALFAVARIA Group s. r. o. byla založena v roce 1996 a hlavní náplň její činnosti představují dodávky kvalitního nářadí, návrh a montáž auto vestaveb a v neposlední řadě specializovaná řešení pro přesné dotahování spojů v průmyslu. Od roku 1999 sídlí firma ve vlastním zrekonstruovaném areálu v Liberci.

Společnost si zakládá na lidském a přitom profesionálním přístupu, podpořeném dvacetiletými zkušenostmi z praxe. Do obchodních vztahů vnáší potřebnou efektivitu, přímočarost, i jistou dávku invence a originality. Dobře si uvědomuje, že sebelepší nabídka nářadí by nebyla nic platná bez odborníků, kteří jsou schopni s jeho výběrem poradit. Dohromady vždy hledají řešení leckdy zdánlivě neřešitelných zadání, která jsou pro tým firmy ALFAVARIA výzvou. Společnost je nejenom prodejní organizací, ale zabývá se také servisem dodávaného nářadí a zařízení, dále pak výrobou a montáží zakázkových mobilních dílen.

 

Mezi zákazníky firmy patří průmyslové výrobní závody včetně subdodavatelů, oblast pozemní dopravy, opravárenství, letectví, armáda, řemeslníci, montážní a servisní společnosti. Kvalita poskytovaných služeb je od roku 2004 certifikována podle normy ISO 9001.

Firma sídlí v Libereckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jan KUPSKÝ, majitel firmy ALFAVARIA

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Pocity? Byl jsem mile překvapený.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Myslím si, že jakýkoliv nápad na podporu malého a středního podnikání by měl být vítán s otevřenou náručí...

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Podnikání, to je především práce s lidmi. Nejen s těmi na straně zákazníka, ale také s vlastním týmem. V průběhu let jsem se přesvědčil o pravdivosti rčení, že řetěz je silný právě tak, jak silný je jeho nejslabší článek. Vím, že ve finále se dobrá práce jednotlivců nesčítá, ale násobí. Prosto se snažím být neustále v kontaktu s kolegy, hovořit s nimi rovně o věcech pozitivních i těch méně příjemných, a hlavně pomoct jim být dobrý v tom, v čem vynikají. Věřím, že díky tomu se nám podařilo ve firmě nastolit pohodovou atmosféru, kterou vnímají i naši zákazníci.

Důvod nominace

Po dvaceti letech člověk, který si váží práce svých zaměstnanců a to na jakékoli pozici a to i v době, kdy není vše úplně růžové. Podpoří, podrží, vystupuje férově, přestože si jde tvrdě za svými podnikatelskými cíli.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů