12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. – František BOUDNÝ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Česká personální agentura PŘEDVÝBĚR.CZ se zabývá prvotním výběrem kandidátů na portálech nabízejících práci. Na trhu funguje již osm let. V tomto roce zdvojnásobila počet svých zaměstnanců na nynějších 32 lidí a měsíčně zpracovává více než 100 volných pozic pro svoje klienty. V současnosti firma pracuje pro klienty nejenom na českém trhu práce, ale také na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku.

Mezi základní hodnoty firmy patří inovativní přístup k podnikání a otevřená komunikace v rámci týmu i směrem ke klientům a širší veřejnosti. Kde to jde, zkoušíme nové postupy; pracovní tým je důležitým spolutvůrcem firemní kultury. Snahou je nejenom být úspěšným podnikatelem, ale vracet získané dovednosti společnosti i vstřícným a přátelským pojetím podnikání.

František Boudný je aktivní sportovec, rád běhá a jezdí na kole, naposledy se zúčastnil červencového VI. ročníku česko-slovenského závodu Craft 1000 Miles Adventure. Od letoška je také nadšeným blogerem.

Nikdy neříkej nikdy. Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá František BOUDNÝ, jednatel firmy Předvýběr.cz

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Pozitivní, příjemné. Beru to jako zadostiučinění za  práci, kterou léta odvádím, nominace je pro mě odměna. Zatím jsem byl já ten, kdo jiným někoho doporučuje, jsem proto rád, že se mi to v dobrém vrátilo.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Ocenění si vážím, určitě to jen tak nesmetu ze stolu a tak, jak jsem zvyklý ze sportu, budu se snažit, abych dobře reprezentoval a nezklamal důvěru klienta, který náš tým nominoval. Přijmout nominaci mi dělá radost i proto, že vyznávám podobné hodnoty, jaké prosazuje Český Goodwill.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Jsem zvyklý chovat se k lidem vstřícně, takže kdokoli potřebuje poradit s hledáním zaměstnání, nemám problém, když se na mě obrátí. Vlastně mě překvapuje, že podobných dotazů dostávám málo po tolika letech, co v oboru pracuji. Jsem otevřený a rád člověku pomůžu, aniž bych za to cokoli očekával. Pokud se ptáte na dobročinnost, pravidelně podporuji nejrůznější aktivity, se kterými mě oslovují většinou klienti nebo přátelé.

Důvod nominace

Jsem se službami společnosti Předvýběr již mnoho let nadmíru spokojen. Vždy dokáží pomoci, jsou jiní, spolehliví, flexibilní a féroví. Rád s nimi spolupracuji.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů