12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

MUSIL spol. s r.o. – Vít BEROUN

Ročník 2016

Představení nominované firmy

MUSIL spol. s r.o. je rodinná firma s více než stoletou tradicí. Společnost se zabývá zateplením budov a nově provádí i interiérové sádrokartonové omítky a stěrky. Vyznává profesionální přístup, kvalitu a vstřícnost.

Řemeslnou poctivost má rodina doslova v krvi. Už v roce 1877 si všiml zručnosti Jana Musila na výstavě v Paříži císař František Josef I., který odkoupil  jeho tepané hodiny a zrcadlo oceněné zlatou medailí. V roce 1909 založil Bedřich Musil firmu Musil.

Velký rozvoj zaznamenala tato značka po revoluci v roce 1989. V roce 1992 ji obnovili Libor a Jiří Musilovi jako společnost s ručením omezením. O jedenáct let později vznikla nová hala. V roce 2010 odkoupil Aleš Musil podíl od bratra a otce, rok poté si společnost pořídila technologii na nástřik izolační pěny Icynene. Její rozvoj pak v roce 2014 vedl k rozšíření haly.

Jsme rodinná firma s více než stoletou tradicí. Vyznáváme profesionální přístup, kvalitu a vstřícnost. Náš sehraný tým má za sebou řadu úspěšně realizovaných zakázek, které dělali s motem "kvalita - pořádek - úsměv". Firma sídlí v Kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Vít BEROUN, obchodní zástupce firmy MUSIL

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Určitě nás to moc potěšilo, a moc si Vážíme nominaci na ocenění. Je pro nás důležité vědět že naší práci děláme dobře a za sebou necháváme spokojené zákazníky.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Budeme rádi když se budeme zúčastňovat podobných oceněných akcí, jelikož každá podobná akce nám dodává další sílu a chuť do práce.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Ochota naslouchat potřebám investora, a řešit úskalí a problémy na stavbách ke spokojenosti zákazníka.

Důvod nominace

Viz moje reference: Děkuji moc realizačnímu týmu. Po dlouhé době konečně firma, kde prvotní jednání naprosto realistické, upřímné a včasné. Proběhla několikrát prohlídka stavby, probrány detaily, upozorněno na úskalí našeho typu střechy, aktivní přístup k zákazníkovi. Samotná realizace jedna báseň. Už dlouho jsem nezažila tak samostatné pracovníky, kteří si všímají detailů a pracují s nimi. Samozřejmostí byla dobrá nálada, samostatnost!!! a věcný přístup. Mohu vřele doporučit. Děkuji Vám. Markéta Hlavinová

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

investor

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů